Změněná a zrušená představení

Vrácení vstupného za zrušená představení

Za představení (10. března až 4. července 2020) zrušená z důvodu koronaopatření vrací Národní divadlo vstupné následovně:

1. Zaplatili jste online, převodem nebo fakturou?
Vrátíme platbu automaticky na účet, ze kterého byly vstupenky hrazeny.

2. Koupili jste vstupenky v pokladně?
Peníze Vám vrátíme převodem. Prosím, vyplňte následující formulář nebo zašlete na e-mailovou adresu platbynapokladne@narodni-divadlo.cz následující údaje: 

  • jméno, příjmení, číslo účtu, kam máme částku zaslat, dále termín a název představení;
  • číslo vstupenky (11místné číslo v pravém horním rohu vstupenky u čárového kódu);
  • u zahraničních plateb potřebujeme také: jméno majitele účtu, adresa majitele účtu, IBAN, SWIFT CODE.

3. Zaplatili jste na dobírku nebo dárkovou poukázkou?
Peníze Vám vrátíme převodem. Prosím, vyplňte následující formulář nebo zašlete na e-mailovou adresu objednavky@narodni-divadlo.cz následující údaje: 

  • jméno, příjmení, číslo účtu, kam máme částku zaslat, dále termín a název představení;
  • číslo vstupenky (11místné číslo v pravém horním rohu vstupenky u čárového kódu);
  • u zahraničních plateb potřebujeme také: jméno majitele účtu, adresa majitele účtu, IBAN, SWIFT CODE.

4. Máte vstupenky v rámci předplatného?
Představení v rámci předplatného se odehrají v náhradním termínu. Budeme Vás kontaktovat a informace jsme také zveřejnili v sekci Změny v předplatném na našich webových stránkách.

5. Koupili jste vstupenku u smluvních prodejců?
Kontaktujte, prosím přímo prodejce.

6. Nechci vrátit vstupné

INFOLINKA
PO – PÁ 10 – 18 HODIN
mail:
info@narodni-divadlo.cz
mobil: +420 771 127 909

Od 4. 5. je znovu otevřena hlavní pokladna Národního divadla (každý všední den 9–18, o víkendu 10–18). Ostatní pokladny Národního divadla jsou uzavřeny. 

Máte vstupenky na zrušená představení? Přineste nám je do 30. 6. 2020 a získáte tak 10% slevu na podzimní představení.

Děkujeme za přízeň a těšíme se na opětovné setkání v hledištích našich divadel.

Aktuální změny

DatumPůvodní představeníNáhradní představení

Zrušená představení v souvislosti s pandemií koronaviru (3-7 2020)

Zrušená představení / Cancelled performances

BŘEZEN 2020 / MARCH 2020

NÁRODNÍ DIVADLO (historická budova) / THE NATIONAL THEATRE (historical building

BŘEZEN / MARCHPŘEDSTAVENÍ / PERFORMANCE
10.Út/TueRusalka19.00
11.St/WedPříhody lišky Bystroušky / The Cunning Little Vixen19.00
12.Čt/ThuDalibor19.00
13.Pá/FriTurandot 19.00
14.So/SatPýcha a předsudek / Pride and Prejudice19.00
15.Ne/SunKytice / A Bouquet15.00
16.Po/MonMaryša / Marysha19.00
17.Út/TueOněgin / Onegin 19.00
18.St/WedProdaná nevěsta / The Bartered Bride19.00
19.Čt/ThuJejí pastorkyňa / Jenůfa19.00
20.Pá/FriSen čarovné noci / A Midsummer Night´s Dream19.00
21.So/SatKylián: Mosty času / Kylián – Bridges of Time14.00
Kylián: Mosty času / Kylián – Bridges of Time19.00
22.Ne/SunKrál Oidipús / Oedipus Rex19.00
23.Po/MonCarmen19.00
24.Út/TuePříhody lišky Bystroušky / The Cunning Little Vixen19.00
25.St/WedKylián: Mosty času / Kylián – Bridges of Time19.00
26.Čt/ThuRequiem19.00
27.Pá/FriKylián: Mosty času / Kylián – Bridges of Time19.00
28.So/SatKytice / A Bouquet14.00
Kytice / A Bouquet19.00
29.Ne/SunJejí pastorkyňa / Jenůfa19.00
31.Út/TueKylián: Mosty času / Kylián – Bridges of Time19.00

STÁTNÍ OPERA / THE STATE OPERA

BŘEZEN / MARCHPŘEDSTAVENÍ / PERFORMANCE
12.Čt/ThuLa traviata19.00
13.Pá/FriFidelio19.00
14.So/SatBohéma (La bohème)19.00
15.Ne/SunNabucco19.00
19.Čt/ThuLa traviata19.00
20.Pá/FriFidelio19.00
21.So/SatMadama Butterfly19.00
22.Ne/SunAida19.00
25.St/WedBohéma (La bohème)19.00
26.Čt/ThuNabucco19.00
27.Pá/FriLa traviata19.00
28.So/SatFidelio19.00
29.Ne/SunMadama Butterfly19.00

STAVOVSKÉ DIVADLO / THE ESTATES THEATRE

BŘEZEN / MARCHPŘEDSTAVENÍ / PERFORMANCE
11.St/WedStát jsem já (předpremiéra) / I am a Country (preview)19.00
12.Čt/ThuStát jsem já (česká premiéra) / I am a Country (Czech premiere)19.00
13.Pá/FriStát jsem já (2. premiéra) / I am a Country (2nd premiere)19.00
14.So/SatFigarova svatba (Le nozze di Figaro)19.00
15.Ne/SunOpera nás baví: Petr Iljič Čajkovskij / Opera is Fun!11.00
Kouzelná země / Nightwork19.00
16.Po/MonRichard III. (Prague Shakespeare Company)19.00
17.Út/TueFaust19.00
18.St/WedMiniopery (Dětská opera Praha) / Minioperas (Children's Opera Prague) 17.00
19.Čt/ThuMisantrop / The Misanthrope19.00
20.Pá/FriKouzelná flétna (Die Zauberflöte)19.00
21.So/SatFigarova svatba (Le nozze di Figaro)17.00
22.Ne/SunOběd u Wittgensteina / Lunch at Wittgenstein 19.00
23.Po/MonNoční sezóna / The Night Season19.00
24.Út/TueFaust19.00
25.St/WedKouzelná flétna (Die Zauberflöte)19.00
26.Čt/ThuStát jsem já / I am a Country 19.00
27.Pá/FriFigarova svatba (Le nozze di Figaro)19.00
28.So/SatKouzelná země / Nightwork19.00
29.Ne/SunNetrpělivost srdce / Beware of Pity19.00
30.Po/MonAudience u královny / The Audience19.00

NOVÁ SCÉNA / THE NEW STAGE

BŘEZEN / MARCHPŘEDSTAVENÍ / PERFORMANCE
10.Út/TueZa krásu / For Beauty20.00
11.St/WedKoncové světlo  / The End Light 20.00
12.Čt/ThuHuman Locomotion20.00
13.Pá/FriSlovanský temperament / Slavic Temper20.00
14.So/SatSlovanský temperament / Slavic Temper16.00
Slovanský temperament / Slavic Temper20.00
15.Ne/SunVidím nevidím / As Far as I See17.00
18.St/WedNávštěva / The Visit20.00
19.Čt/ThuProslov k národu / Speech to the Nation20.00
20.Pá/FriZahrada / The Garden20.00
21.So/SatZahrada / The Garden14.00
Zahrada / The Garden20.00
22.Ne/SunNedopečený koláček (Loutky bez hranic) / Unfinished Cake (Puppets Without Borders)16.00
Kosmos / Cosmos 20.00
23.Po/MonSlovanský temperament / Slavic Temper20.00
26.Čt/ThuKoncové světlo / The End Light 20.00
27.Pá/FriNová krev / The New Blood20.00
28.So/SatCube20.00
29.Ne/SunPlukovník Švec / Colonel Švec16.00

Zrušená představení / Cancelled performances

DUBEN 2020 / APRIL 2020

NÁRODNÍ DIVADLO (historická budova) / THE NATIONAL THEATRE (historical building)

DUBEN / APRILPŘEDSTAVENÍ / PERFORMANCE
1.St/WedKylián: Mosty času / Kylián – Bridges of Time19.00
2.Čt/ThuAndrea Chénier19.00
3.Pá/FriPýcha a předsudek / Pride and Prejudice19.00
4.So/SatAndrea Chénier17.00
5.Ne/SunManon Lescaut19.00
7.Út/TueKrál Oidipús / Oedipus Rex19.00
8.St/WedJejí pastorkyňa / Jenůfa19.00
9.Čt/ThuKytice / A Bouquet15.00
Kytice / A Bouquet19.00
10.Pá/FriMaryša / Marysha19.00
11.So/SatRusalka19.00
12.Ne/SunJakobín / The Jacobin14.00
13.Po/MonSen čarovné noci / A Midsummer Night´s Dream19.00
14.Út/TueTurandot 19.00
15.St/WedManon Lescaut19.00
16.Čt/ThuJejí pastorkyňa / Jenůfa19.00
17.Pá/FriKrál Oidipús / Oedipus Rex19.00
18.So/SatOněgin / Onegin 14.00
Oněgin / Onegin 19.00
19.Ne/SunMaškarní ples (Un ballo in maschera)17.00
21.Út/TueProdaná nevěsta / The Bartered Bride19.00
22.St/WedMaryša / Marysha19.00
23.Čt/ThuVýlety páně Broučkovy / The Excursions of Mr. Brouček 19.00
24.Pá/FriManon Lescaut19.00
25.So/SatMaškarní ples (Un ballo in maschera)17.00
26.Ne/SunJakobín / The Jacobin11.00
Carmen19.00
27.Po/MonKytice / A Bouquet19.00
28.Út/TuePýcha a předsudek / Pride and Prejudice19.00
29.St/WedVýlety páně Broučkovy / The Excursions of Mr. Brouček 19.00
30.Čt/ThuDalibor 

19.0

STÁTNÍ OPERA / THE STATE OPERA

DUBEN / APRILPŘEDSTAVENÍ / PERFORMANCE
3.Pá/FriKrál Roger (1. premiéra) / King Roger (1st premiere)19.00
5.Ne/SunKrál Roger (2. premiéra) / King Roger (2nd premiere)19.00
9.Čt/ThuMarná opatrnost (La Fille mal gardée)19.00
10.Pá/FriMarná opatrnost (La Fille mal gardée)19.00
11.So/SatMarná opatrnost (La Fille mal gardée)14.00
Marná opatrnost (La Fille mal gardée)19.00
12.Ne/SunKrál Roger / King Roger19.00
13.Po/MonBohéma (La bohème)19.00
18.So/SatKrál  Roger / King Roger19.00
19.Ne/SunTosca19.00
23.Čt/ThuRusalka19.00
24.Pá/FriBohéma (La bohème)19.00
25.So/SatMarná opatrnost (La Fille mal gardée)14.00
Marná opatrnost (La Fille mal gardée)19.00
26.Ne/SunTosca19.00
30.Čt/ThuMacbeth19.00

STAVOVSKÉ DIVADLO / THE ESTATES THEATRE

DUBEN / APRILPŘEDSTAVENÍ / PERFORMANCE
1.St/WedStát jsem já / I am a Country 19.00
2.Čt/ThuFaust19.00
3.Pá/FriDon Giovanni19.00
4.So/SatSlavnostní ocenění #laskavec / #laskavec (Karel Janeček Foundation)20.00
5.Ne/SunNoční sezóna / The Night Season19.00
7.Út/TueOběd u Wittgensteina / Lunch at Wittgenstein 19.00
8.St/WedNetrpělivost srdce / Beware of Pity19.00
10.Pá/FriZaide19.00
11.So/SatModrý pták / The Blue Bird16.00
12.Ne/SunAudience u královny / The Audience19.00
13.Po/MonZaide19.00
14.Út/TueMiniopery (Dětská opera Praha) / Minioperas (Children's Opera Prague) 17.00
15.St/WedMisantrop / The Misanthrope19.00
16.Čt/ThuFaust19.00
17.Pá/FriDon Giovanni19.00
19.Ne/SunZkrocení zlé ženy (Balet Divadla J. K. Tyla Plzeň) /The Taming of the Shew (Ballet JK Tyl Theatre Pilsen)19.00
20.Po/MonPetr Pan (Bohemia Balet) / Peter Pan (Bohemia Balet)19.00
21.Út/TueNetrpělivost srdce / Beware of Pity19.00
22.St/WedNoční sezóna / The Night Season19.00
23.Čt/ThuOběd u Wittgensteina / Lunch at Wittgenstein 19.00
24.Pá/FriMisantrop / The Misanthrope19.00
25.So/SatOpera nás baví: Opereta / Opera is Fun!11.00
Stát jsem já / I am a Country 19.00
27.Po/MonKouzelná země / Nightwork19.00
28.Út/TueDon Giovanni19.00
30.Čt/ThuAudience u královny / The Audience19.00

NOVÁ SCÉNA / THE NEW STAGE

DUBEN / APRILPŘEDSTAVENÍ / PERFORMANCE
2.Čt/ThuBon Appétit! (1. premiéra) / (1st premiére)20.00
3.Pá/FriBon Appétit! (2. premiéra) / (2nd premiére)20.00
4.So/SatBon Appétit! / Bon Appétit! 20.00
5.Ne/SunVidím nevidím / As Far as I See17.00
6.Po/MonNávštěva / The Visit20.00
7.Út/TueMagnesia Litera20.20
8.St/WedSlovanský temperament / Slavic Temper20.00
9.Čt/ThuZahrada / The Garden20.00
10.Pá/FriZahrada / The Garden20.00
11.So/SatZahrada / The Garden14.00
Zahrada / The Garden20.00
12.Ne/SunZahrada / The Garden20.00
13.Po/MonKřehkosti, tvé jméno je žena / Frailty, Thy Name is Woman20.00
14.Út/TueNová krev - Speed Dating: Divadlo vs. Politika / The New Blood - Speed Dating: Theater a. Politics20.00
15.St/WedSlovanský temperament / Slavic Temper20.00
16.Čt/ThuSlovanský temperament / Slavic Temper20.00
17.Pá/FriKosmos / Cosmos 20.00
18.So/SatCube20.00
19.Ne/SunCube17.00
20.Po/MonKoncové světlo / The End Light 20.00
21.Út/TuePlukovník Švec / Colonel Švec20.00
22.St/WedJsme v pohodě / New Century20.00
23.Čt/ThuBon Appétit! / Bon Appétit! 20.00
24.Pá/FriProslov k národu / Speech to the Nation21.00
25.So/SatPlukovník Švec / Colonel Švec14.30
26.Ne/SunKosmos / Cosmos 20.00
27.Po/MonZa krásu / For Beauty20.00
30.Čt/ThuBon Appétit! 20.00

Zrušená představení / Cancelled performances

KVĚTEN 2020 / MAY 2020

NÁRODNÍ DIVADLO (historická budova) / THE NATIONAL THEATRE (historical building)

Květen / MayPŘEDSTAVENÍ / PERFORMANCE
2.So/SatManon Lescaut14.00
3.Ne/SunMaryša / Marysha19.00
8.Pá/FriLibuše18.00
9.So/SatProdaná nevěsta / The Bartered Bride17.00
10.Ne/SunTurandot19.00
11.Po/MonKrál Oidipús / Oedipus Rex19.00
12.Út/TueLibuše19.00
13.St/WedCarmen19.00
15.Pá/FriVýlety páně Broučkovy / The Excursions of Mr. Brouček 19.00
16.So/SatDalibor17.00
17.Ne/SunSen čarovné noci / A Midsummer Night´s Dream19.00
18.Po/MonKytice / A Bouquet19.00
19.Út/TueTurandot19.00
20.St/WedKrál Oidipús / Oedipus Rex19.00
22.Pá/FriPýcha a předsudek / Pride and Prejudice19.00
23.So/SatCarmen19.00
24.Ne/SunProdaná nevěsta / The Bartered Bride14.00
25.Po/MonMaryša / Marysha19.00
28.Čt/ThuŠvanda dudák (1. premiéra) / Schwanda the Bagpiper (1st premiere)19.00
29.Pá/FriManon Lescaut19.00
30.So/SatŠvanda dudák (2. premiéra) / Schwanda the Bagpiper (2nd premiere)19.00
31.Ne/SunKytice / A Bouquet17.00

STÁTNÍ OPERA / THE STATE OPERA

KVĚTEN / MAYPŘEDSTAVENÍ / PERFORMANCE
1.Pá/FriTosca19.00
2.So/SatRusalka19.00
3.Ne/SunMarná opatrnost (La Fille mal gardée)14.00
Marná opatrnost (La Fille mal gardée)19.00
6.St/WedMacbeth19.00
7.Čt/ThuBohéma (La bohème)19.00
8.Pá/FriLa traviata19.00
9.So/SatRusalka19.00
10.Ne/SunBohéma (La bohème)19.00
14.Čt/ThuMacbeth19.00
15.Pá/FriNabucco19.00
16.So/SatTosca19.00
17.Ne/SunRusalka19.00
19.Út/TueMacbeth19.00
20.St/WedSpící krasavice (předpremiéra) / Speeping Beauty (preview)19.00
21.Čt/ThuSpící krasavice (1. premiéra) / Speeping Beauty (1st premiere)19.00
22.Pá/FriSpící krasavice (2. premiéra) / Speeping Beauty (2nd premiere)19.00
23.So/SatTosca19.00
24.Ne/SunSpící krasavice / Speeping Beauty14.00
Spící krasavice / Speeping Beauty19.00
28.Čt/ThuSpící krasavice / Speeping Beauty19.00
29.Pá/FriNabucco19.00
30.So/SatSpící krasavice / Speeping Beauty14.00
Spící krasavice / Speeping Beauty19.00
31.Ne/SunTosca19.00

STAVOVSKÉ DIVADLO / THE ESTATES THEATRE

KVĚTEN / MAYPŘEDSTAVENÍ / PERFORMANCE
2.So/SatNetrpělivost srdce / Beware of Pity19.00
3.Ne/SunNoční sezóna / The Night Season19.00
4.Po/MonDon Giovanni19.00
5.Út/TueMiniopery (Dětská opera Praha) / Minioperas (Children's Opera Prague) 17.00
6.St/WedFigarova svatba (Le nozze di Figaro)19.00
7.Čt/ThuFaust19.00
8.Pá/FriModrý pták / The Blue Bird16.00
9.So/SatAudience u královny / The Audience19.00
10.Ne/SunStát jsem já / I am a Country 19.00
11.Po/MonOběd u Wittgensteina / Lunch at Wittgenstein 19.00
12.Út/TueSen noci svatojánské / Midsummer Night´s Dream (PSC)19.00
16.So/SatOpera nás baví: Christoph Willibald Gluck / Opera is Fun! 11.00
Audience u královny / The Audience19.00
17.Ne/SunFigarova svatba (Le nozze di Figaro)17.00
18.Po/MonKouzelná země / Nightwork19.00
19.Út/TueMisantrop / The Misanthrope19.00
20.St/WedKouzelná flétna (Die Zauberflöte)19.00
21.Čt/ThuNetrpělivost srdce / Beware of Pity19.00
22.Pá/FriKouzelná flétna (Die Zauberflöte)19.00
23.So/SatOběd u Wittgensteina / Lunch at Wittgenstein 19.00
24.Ne/SunAudience u královny / The Audience19.00
25.Po/MonNoční sezóna / The Night Season19.00
26.Út/TueStát jsem já / I am a Country 19.00
27.St/WedFaust19.00
29.Pá/FriFigarova svatba (Le nozze di Figaro)19.00
30.So/SatMisantrop / The Misanthrope19.00
31.Ne/SunDon Giovanni19.00

NOVÁ SCÉNA / THE NEW STAGE

KVĚTEN / MAYPŘEDSTAVENÍ / PERFORMANCE
1.Pá/FriBon Appétit! 20.00
2.So/SatKouzelný cirkus / Wonderful Circus20.00
3.Ne/SunJsme v pohodě / New Century20.00
4.Po/MonNávštěva / The Visit20.00
5.Út/TuePlukovník Švec / Colonel Švec20.00
7.Čt/ThuSternenhoch20.00
8.Pá/FriBon Appétit! 17.00
Bon Appétit! 20.00
9.So/SatBon Appétit! 20.00
10.Ne/SunKřehkosti, tvé jméno je žena / Frailty, Thy Name is Woman20.00
11.Po/MonKosmos / Cosmos 20.00
12.Út/TueNávštěva / The Visit20.00
13.St/WedDuchové jsou taky jenom lidi (předpremiéra) /Ghosts are Only Humans Too (preview)20.00
14.Čt/ThuDuchové jsou taky jenom lidi (1. premiéra) / Ghosts are Only Humans Too (1st premiere)20.00
15.Pá/FriDuchové jsou taky jenom lidi (2. premiéra) / Ghosts are Only Humans Too (2nd premiere)20.00
16.So/SatBon Appétit! 20.00
17.Ne/SunBon Appétit!  20.00
18.Po/MonZa krásu (derniéra) / For Beauty (last performance) 20.00
19.Út/TueProslov k národu / Speech to the Nation20.00
20.St/WedKoncové světlo / The End Light 20.00
21.Čt/ThuPlukovník Švec / Colonel Švec20.00
22.Pá/FriCube20.00
23.So/SatCube20.00
24.Ne/SunZahrada / The Garden17.00
25.Po/MonZahrada / The Garden10.00
26.Út/TueKoncové světlo / The End Light 20.00
27.St/WedJsme v pohodě / New Century20.00
28.Čt/ThuDuchové jsou taky jenom lidi  / Ghosts are Only Humans Too 20.00
29.Pá/FriHuman Locomotion20.00
30.So/SatHuman Locomotion20.00
31.Ne/SunVidím nevidím / As Far as I See17.00

Zrušená představení / Cancelled performances

ČERVEN 2020 / JUNE 2020

NÁRODNÍ DIVADLO (historická budova) / THE NATIONAL THEATRE (historical building)

ČERVEN / JUNEPŘEDSTAVENÍ / PERFORMANCE
2.Út/TueSen čarovné noci / A Midsummer Night´s Dream19.00
3.St/WedŠvanda dudák / Schwanda the Bagpiper 19.00
4.Čt/ThuRusalka19.00
5.Pá/FriProdaná nevěsta  / The Bartered Bride 19.00
6.So/SatČarodějův učeň / Krabat14.00
Čarodějův učeň / Krabat19.00
7.Ne/SunTurandot19.00
8.Po/MonČarodějův učeň / Krabat19.00
9.Út/TueČarodějův učeň / Krabat19.00
10.St/WedKytice / A Bouquet19.00
11.Čt/ThuŠvanda dudák / Schwanda the Bagpiper 19.00
12.Pá/FriČarodějův učeň / Krabat19.00
13.So/SatČarodějův učeň / Krabat14.00
Čarodějův učeň / Krabat19.00
14.Ne/SunMaryša / Marysha19.00
15.Po/MonKrál Oidipús / Oedipus Rex19.00
18.Čt/ThuSen čarovné noci / A Midsummer Night´s Dream19.00
19.Pá/FriRusalka19.00
20.So/SatProdaná nevěsta (derniéra) / The Bartered Bride (last performance)19.00
21.Ne/SunKytice / A Bouquet19.00
23.Út/TueManon Lescaut19.00
25.Čt/ThuŠpalíček (1. premiéra) / The Chap-Book (1st premiere)19.00
26.Pá/FriŠpalíček (2. premiéra)  / The Chap-Book  (2nd premiere)19.00
27.So/SatŠpalíček / The Chap-Book 14.00
Špalíček / The Chap-Book 18.00

STÁTNÍ OPERA / THE STATE OPERA

ČERVEN / JUNEPŘEDSTAVENÍ / PERFORMANCE
2.Út/TueSpící krasavice / Speeping Beauty19.00
3.St/WedTosca19.00
4.Čt/ThuKrál Roger / King Roger19.00
6.So/SatKrál Roger / King Roger19.00
7.Ne/SunNabucco19.00

STAVOVSKÉ DIVADLO / THE ESTATES THEATRE

ČERVEN / JUNEPŘEDSTAVENÍ / PERFORMANCE
1.Po/MonNetrpělivost srdce / Beware of Pity19.00
2.Út/TueFigarova svatba (Le nozze di Figaro19.00
3.St/WedIdiot (předpremiéra) / The  Idiot (preview)19.00
4.Čt/ThuIdiot (1. premiéra) / The  Idiot (1st preview)19.00
5.Pá/FriIdiot (2. premiéra) / The  Idiot (2nd preview)19.00
6.So/SatKouzelná flétna (Die Zauberflöte)17.00
7.Ne/SunOpera nás baví: Pohádkové opery / Opera is Fun! 11.00
Oběd u Wittgensteina / Lunch at Wittgenstein 19.00
8.Po/MonMisantrop  / The Misanthrope19.00
9.Út/TueStát jsem já / I am a Country 19.00
10.St/WedKouzelná země (derniéra) / Nightwork (last performance)19.00
11.Čt/ThuAbsolventské představení (Taneční centrum Praha)  / Gala Performance (Dance Center Prague) 19.00
12.Pá/FriDon Giovanni19.00
13.So/SatKouzelná flétna (Die Zauberflöte)19.00
14.Ne/SunNoční sezóna / The Night Season19.00
15.Po/MonOběd u Wittgensteina / Lunch at Wittgenstein 19.00
16.Út/TueIdiot  / The  Idiot 19.00
17.St/WedNetrpělivost srdce / Beware of Pity19.00
18.Čt/ThuDon Giovanni19.00
19.Pá/FriAudience u královny / The Audience19.00
20.So/SatFaust19.00
22.Po/MonAbsolventský koncert (Taneční konzervatoř hl. m. Prahy) / Absolvent Concert (Dance Conservatory) 19.00
23.Út/TueAbsolventský koncert (Taneční konzervatoř hl. m. Prahy) / Absolvent Concert (Dance Conservatory) 19.00
24.St/Wedpronájem / reserved
27.So/SatTaneční mládí (Taneční konzervatoř) / Dance Youth (Dance Conservatory) 19.00
28.Ne/SunBaletní přípravka ND / Dance Youth NT14.00
Baletní přípravka ND / Dance Youth NT19.00
30.Út/TueDon Giovanni19.00

NOVÁ SCÉNA / THE NEW STAGE

ČERVEN / JUNEPŘEDSTAVENÍ / PERFORMANCE
1.Po/MonVidím nevidím / As Far as I See10.00
Plukovník Švec / Colonel Švec20.00
2.Út/TueKřehkosti, tvé jméno je žena / Frailty, Thy Name is Woman20.00
3.St/WedDuchové jsou taky jenom lidi  / Ghosts are Only Humans Too 20.00
4.Čt/ThuCocktail 012 - The Best of20.00
5.Pá/FriKouzelný cirkus / Wonderful Circus20.00
6.So/SatKouzelný cirkus / Wonderful Circus20.00
7.Ne/SunKosmos / Cosmos 19.00
8.Po/MonProslov k národu / Speech to the Nation20.00
9.Út/TueKoncové světlo  / The End Light 20.00
10.St/WedBon Appétit! / Bon Appétit! 20.00
11.Čt/ThuNová krev: Fotbal na divadle / The New Blood: Football at the Theatre20.00
12.Pá/FriCube20.00
13.So/SatCube20.00
14.Ne/SunJsme v pohodě / New Century20.00
15.Po/MonKosmos / Cosmos 20.00
16.Út/TueDuchové jsou taky jenom lidi  / Ghosts are Only Humans Too 20.00
17.St/WedSólo pro nás dva / Solo for the Two of Us20.00
18.Čt/ThuHuman Locomotion20.00
19.Pá/FriHuman Locomotion10.00
Sólo pro nás dva / Solo for the Two of Us20.00
20.So/SatSólo pro nás dva / Solo for the Two of Us16.00
Sólo pro nás dva / Solo for the Two of Us20.00
21.Ne/SunNávštěva / The Visit20.00
22.Po/MonKřehkosti, tvé jméno je žena / Frailty, Thy Name is Woman20.00
23.Út/TueSternenhoch20.00
25.Čt/ThuSternenhoch20.00
26.Pá/FriZahrada / The Garden20.00
27.So/SatZahrada / The Garden20.00
28.Ne/SunZahrada / The Garden17.00
29.Po/MonSólo pro nás dva / Solo for the Two of Us20.00
30.Út/TueSólo pro nás dva / Solo for the Two of Us16.00
Sólo pro nás dva / Solo for the Two of Us20.00

Zrušená představení / Cancelled performances

ČERVENEC 2020 / JULY 2020

NOVÁ SCÉNA / THE NEW STAGE

ČERVENEC / JULYPŘEDSTAVENÍ / PERFORMANCE
2.Čt/ThuBon Appétit! 20.00
3.Pá/FriBon Appétit! 20.00
4.So/SatBon Appétit!20.00

Kontaktujte nás

Informace o vstupenkách

pondělí–neděle 10–18 hodin