MENU

Divadlobraní

Se začátkem divadelní sezony opět přichází i Divadlobraní a sleva 30 % na všechna představení Národního divadla v průběhu celého září a posledních srpnových dnů. Využijte této jedinečné příležitosti k ochutnání hroznů z našeho repertoáru!

více informací

Zahájení sezony 2019/20

NDfest – koncert hudebních skupin ND, pohádka pro děti, výroba divadelního zápisníku, kolo štěstí, buřty a mnoho dalšího.

Přijďte s námi zahájit 137. sezonu
v úterý 3. září od 15 hodin.

více informací

Pražské křižovatky

Mezinárodní divadelní festival Pražské křižovatky opět v září a říjnu v prostorách Nové scény.
Jednotlivé vstupenky i festivalové pasy jsou již v prodeji.

VÍCE INFORMACÍ

Revival Dona Giovanniho

Opera Wolfganga Amadea Mozarta plná lásky, vášně a intrik se po loňském úspěšném uvedení vrací na jeviště Stavovského divadla, a to opět v srpnu. Jde o verzi inscenace, kterou v Praze oživil slavný Plácido Domingo dvěma slavnostními provedeními ke 230. výročí světové premiéry Dona Giovanniho ve Stavovském divadle.

VÍCE INFORMACÍ

Opera v Šárce

Začátek nové sezony je již neodmysli-telně spjat s operní produkcí v Přírod-ním divadle v Divoké Šárce. Na místě původního přírodního divadla v produkci Originálního hudebního divadla Praha vystoupí sólisté, orchestr, sbor a balet Opery Národního divadla v Praze. Letos pro vás organizátoři vybrali představení Dona Giovanniho.

neděle 1. září 

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací zde.