MENU

Vánoční předplatné

Před PF jedno malé PS: Papuče, pyžamo, ponožky nebo pulovr můžete koupit kdykoli, Vánoční předplatné jen nyní. Popřemýšlejte, vánoční dárek máte na dosah.

VÍCE INFORMACÍ

Režijní debut Ivana Buraje na jevišti NS

První premiérou této sezony na Nové scéně, navíc českou premiérou, je inscenace románu Witolda Gombrowicze KOSMOS. Na nejmladším z jevišť Národního divadla jí bude debutovat současný umělecký šéf brněnského HaDivadla, Ivan Buraj, který je známý svým výrazným rukopisem i silným společenským názorem.

VÍCE INFORMACÍ

Korejský národní balet poprvé v České republice

V rámci inscenace Kylián – Mosty času uvede Korejský národní balet choreografii Forgotten Land. Náš host přijíždí v rámci oboustranné spolupráce. Již v září jsme tančili v Soulu Gods and Dogs a nyní korejským přátelům jejich pohostinnost vracíme.

VÍCE INFORMACÍ

Noc divadel se blíží

Letošní Noc divadel se uskuteční 
16. listopadu, a koná se tedy v těsné blízkosti 30. výročí sametové revoluce. Připomenutí politických změn ve střední a východní Evropě, jejichž prvotním hybatelem bylo v České republice právě divadlo, vybízí k ohlédnutí se za ideály a nadějemi 90. let. I proto organizátoři Noci divadel zvolili pro letošní ročník téma divadlo a svoboda.

VÍCE INFORMACÍ

Křeslo do Opery

Při příležitosti připravovaného otevření nově zrekonstruované Státní opery přináší Národní divadlo svým příznivcům nový FILANTROPICKÝ PROJEKT.

Vyberte si své křeslo a spojte své jméno se jménem Národního divadla!

VÍCE INFORMACÍ

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací zde.