Vše o vstupenkách

Právě v prodeji

V současné době jsou v prodeji vstupenky na Činohru, Balet, Operu a Laternu magiku na všech scénách Národního divadla do 30. června 2020.

Předprodej na další období

Nejbližší termín zahájení předprodeje je 1. 2. 2020 v 9 hodin, a to na představení Činohry, Baletu, Opery a Laterny magiky na všech scénách Národního divadla na červenec 2020.

Zvláštní režim

U titulů Audience u královny, Labutí jezero, Kylián - Mosty času, Louskáček - Vánoční příběh a Kytice platí po celou dobu předprodeje zvláštní režim (vstupenky nelze rezervovat, platit bankovním převodem či dobírkou). 

Kde koupit vstupenky

Vstupenky lze osobně zakoupit na všech pokladnách Národního divadla nebo v prodejní síti ColosseumTicket a online na webových stránkách Národního divadla (platební kartou, bankovním převodem, aplikací Masterpass, dobírkou).

Jak koupit vstupenky

Nákup vstupenek osobně v pokladnách či online

FAQ

Často kladené otázky

Nakupovat brzy se vyplatí

Plánujete si svoji návštěvu divadla s předstihem a kupujete vstupenky brzy? Pokud ano, pak u nás můžete ušetřit. Národní divadlo používá tzv. dynamický ceník, kdy se cena konkrétního místa na konkrétním představení může zvyšovat v přímé závislosti na blížícím se čase představení a/nebo podle množství doposud prodaných míst. Někdy může být dokonce po určitou dobu garantovaná nižší cena než v pozdějším termínu a tím zkombinován princip dynamického ceníku (dynamic pricing) s principy tzv. první minuty (first minute) a zvýhodnění ranních ptáčat (early birds).

Nečekaných změn ceny u již založených objednávek se bát nemusíte. Pokud jste si objednali vstupenky a zvolili způsob platby bankovním převodem nebo doručení poštou s platbou na dobírku, platí samozřejmě cena, za kterou objednáváte po celou dobu platnosti vaší objednávky. Pokud jste si učinili rezervaci a zvolili způsob platby vstupenek v hotovosti nebo platební kartou při jejich osobním odběru na pokladně nebo smluvním prodejním místě, cena se po dobu platnosti rezervace také nezmění. Jen zcela výjimečně uplatňujeme výše uvedené principy změny ceny u předplatného a u vstupenkových balíčků.

Kontaktujte nás

Informace o vstupenkách

  • +420 224 901 448
  • info@narodni-divadlo.cz

pondělí–neděle 10–18 hodin