Umělecká správa Opery

Umělecký ředitel Opery Národního divadla a Státní opery

Per Boye Hansen

  • +420 224 901 742
  • p.hansen@narodni-divadlo.cz
Správní ředitelka Opery Národního divadla a Státní opery

MgA.

Bohdana Malik

  • +420 224 901 742
  • b.malik@narodni-divadlo.cz
Hudební ředitel Opery Národního divadla

Jaroslav Kyzlink

    • j.kyzlink@narodni-divadlo.cz
    Hudební ředitel Státní opery

    Karl-Heinz Steffens

    • +420 224 901 742
    • k.h.steffens@narodni-divadlo.cz
    Tajemnice vedení Opery ND a SO

    Monika Trávníková

    • +420 224 901 742
    • m.travnikova@narodni-divadlo.cz
    Projektová manažerka

    Andrea Savane

    • +420 224 901 709
    • +420 774 297 323
    • a.savane@narodni-divadlo.cz
    Asistentka uměleckého ředitele Opery Národního divadla a Státní opery

    Mgr.

    Regina Havránková

    • +420 737 852 168
    • r.havrankova@narodni-divadlo.cz
    Vedoucí uměleckého provozu Opery ND a SO

    MgA.

    Mgr. Jolana Dvořáková

    • +420 224 901 752
    • +420 776 660 936
    • jo.dvorakova@narodni-divadlo.cz
    Tajemnice uměleckého provozu Opery

    Veronika Kaucká

    • tel.: 224 901 731
    • v.kaucka@narodni-divadlo.cz
    Šéfdramaturg Opery

    Mgr.

    Ondřej Hučín

    • +420 224 901 717
    • o.hucin@narodni-divadlo.cz
    PR a marketing Opery

    Mgr.

    Eva Sochorová

    • +420 224 901 852
    • +420 777 488 943
    • e.sochorova@narodni-divadlo.cz
    PR a marketing Opery

    Mgr.

    Denisa Rausch

    • +420 224 901 715
    • +420 734 800 211
    • d.rausch@narodni-divadlo.cz