Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Vítejte a darujte křeslo do Opery!

Máte jedinečnou příležitost spojit Vaše jméno či jméno Vaší firmy se značkou Národního divadla.

Ambsadory projektu CHAIRity – Vaše křeslo v Opeře jsou světoznámý basbarytonista Adam Plachetka a Alexandra Kala, majitelka a CEO společnosti Profimed.

„V dnešní turbulentní době je divadlo pevným bodem, ke kterému se můžeme vracet a upínat. Projekt CHAIRity je jedinečnou příležitostí, jak podpořit Národní divadlo, zanechat v jedné z jeho budov vlastní stopu a stát se tak jeho součástí na několik dekád.“

Adam Plachetka

 „Když jsem dostala nabídku účastnit se projektu CHAIRity, ani chvíli jsem neváhala. Považuji za velkou čest, že se mohu na životě tak zásadní kulturní instituce, jakou je Národní divadlo, nějakým způsobem podílet. Soukromé prostředky hrály v životě divadel, muzeí nebo galerií vždy velmi podstatnou roli a já tak se stejným vědomím potřebnosti dělám vlastně jen to, co dělaly již generace přede mnou.“

Alexandra Kala

Zapište se do historie Národního divadla

Státní opera po náročné komplexní rekonstrukci, která skončila v lednu 2020, píše novou kapitolu své historie a vaše jméno v ní může mít výrazné místo. Využijte jedinečnou příležitost a adoptujte některé z křesel v hledišti! Patronát křesel je možný v několika kategoriích od 15 000 Kč do 100 000 Kč. Odměnou získáte několik atraktivních benefitů, z nichž nejviditelnější je plaketa se jménem dárce  přímo na sedadle. „Své“ křeslo si samozřejmě můžete přednostně rezervovat na představení nebo premiéry.

Od dokončení Vašeho filantropického plánu Vás dělí několik kroků

  • Vyberte si křeslo z nabízených kategorií (online můžete podpořit vždy pouze 1 křeslo. Pokud máte zájem o více křesel, kontaktujte prosím manažerku projektu).
  • Najděte to pravé křeslo v interaktivním plánku hlediště Státní opery.
  • Jediným kliknutím vyberte své křeslo.
  • Prosím, následujte instrukce jednoduchého objednávkového systému.
  • Jméno, které si přejete uvést na sedadle, zadejte prosím ve čtvrtém kroku objednávacího formuláře. Pokud si přejete uvést na sedadle logo firmy, kontaktujte prosím manažerku projektu.
  • Budete přesměrováni k platební bráně – platit můžete převodem na účet, platební kartou a po předchozí domluvě s manažerkou projektu také v hotovosti v budově Národního divadla.
  • Po potvrzení objednávky obdržíte automatický e-mail, ve kterém naleznete potvrzení o objednávce.
  • Během 3 pracovních dní obdržíte e-mailem Certifikát dárce, o daru a osvědčení o členství v Mecenášském klubu Národního divadla (dle benefitů projektu).