Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).
Tamara Kšírová, Laterna magika 2019

Tamara Kšírová

Členka souboru Laterny magiky

Biografie

Je absolventkou Taneční konzervatoře hlavního města Prahy. Už v průběhu studia měla možnost pravidelně tančit na scénách Národního divadla. Se souborem Státní opery Praha účinkovala v baletu Giselle v jeho obnovené premiéře v dubnu 2012, s Baletem Národního divadla účinkovala i v baletu Don Quijote. V listopadu 2012 se umístila mezi finalisty 4. Mezinárodní baletní soutěže v Praze.
Kromě studia na taneční konzervatoři neustále získává další nové zkušenosti na workshopech baletu i současného tance. Organizuje Letní hodiny tance pro mladší studenty Taneční konzervatoře hl. m. Prahy.

Kromě Laterny magiky tančila několik let se souborem Taneční konzervatoře Bohemia Baletem v klasických i současných choreografiích. Spolupracuje s významnou skupinou současného tance 420PEOPLE. Vyučuje současný tanec ve studiu Dance Perfect.