Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).
Nová scénaNová scéna

Den Architektury 2023

navštivte Novou scénu Národního divadla

ND+

Základní informace

Nastudování

v češtině

Všechna místa na prohlídky zákulisí jsou ZAPLNĚNA. Ostatní zájemci však mohou bez registrace navštívit foyer a hlediště Nové scény. Tyto prostory budou přístupné v následujících časech:
sobota, 30.9. 2023 od 10 - 14 hod.
neděle, 1.10. 2023 od 10 - 17 hod. 

Hurá dovnitř! V rámci festivalu Den architektury vejděte do Nové scény Národního divadla.

V rámci letošního festivalu Den architektury 2023 Vás zavedeme do zákulisí Nové scény, která letos slaví 40. narozeniny a nedočkavě vyhlíží svou plánovanou rekonstrukci. S jejími plány se můžete seznámit ve foyeru Nové scény, který stejně jako hlediště budou veřejně přístupné i bez registrace v následujících časech:

sobota, 30.9. 2023 od 10 - 14 hod.
neděle, 1.10. od 10 - 17 hod.

Registrovaní účastníci prohlídek zákulisí se prokáží platnou rezervací u stolku organizátorů Dne architektury, který bude umístěn na Náměstí Václava Havla. 

Všichni účastníci musí být schopni samostatného a bezproblémového pohybu po schodech. Prohlídky nejsou vhodné pro osoby s omezenou pohyblibovostí a s klaustrofobií. Výklad probíhá výhradně v českém jazyce. 

Doporučujeme zkrátit si čekání na začátek prohlídky čtením o spletité historii této vášně vzbuzující budovy. 
Historie vzniku Nové scény

Buďme společně divadelní architektuře blíž!

Sdílet na sociálních sítích