Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Linka: Makropulos – mimořádný zážitek pro jednoho diváka

20. 5. 2021

Premiéra
Činohra
Open-air

Činohra nadále rozvíjí svou značku nejen pro časy pandemie Divadlo mimo divadlo a chystá pod její hlavičkou novinky. Ve světové premiéře tak uvedeme performativní procházku režiséra Emila Rothermela LINKA: MAKROPULOS. Projděte se centrem Prahy tak, jak jste ho nejspíš nikdy neviděli; stačí k tomu mít jen dobře nabitý telefon!

Jak to funguje? Napíšete nám své telefonní číslo, ve smluvený den a smluvenou hodinu půjdete na určité místo, tam vám někdo zavolá, vy vyrazíte na cestu a máte před sebou asi sedmdesát minut času stráveného s touto neznámou osobou na telefonu. Bude si s vámi povídat nejen o svém, ale i o vašem životě. Je jí totiž neuvěřitelných tři sta let, zažila kdeco, avšak začíná být ze svého věku poněkud unavená…

Prožijte příběh nesmrtelné Emílie Marty s některou z našich hereckých hvězd! Může to být Jindřiška Dudziaková, Anna Fialová, Veronika Lazorčáková, Lucie Polišenská, Pavlína Štorková nebo jako host Kateřina Císařová.

Uvádíme 20. až 24. května a 7. až 11. června 2021.

Sdílet na sociálních sítích