MENU

Zrušené představení

Vážení diváci,
prosím přijměte naši omluvu. Z důvodu zdravotní indispozice paní Ivy Janžurové jsme bohužel nuceni zrušit představení KŘEHKOSTI, TVÉ JMÉNO JE ŽENA
v úterý 20. 3. na Nové scéně.

podrobnosti

Zažijte Národní 
v noci!

Chcete vejít do Národního divadla 
před půlnocí? 
Tak se přidejte k nočnímu focení diváků v hledišti historické budovy!
V úterý 27. března 2018 na Mezinárodní den divadel. Podmínkou je společenský oděv a dobrá nálada. 
Registraci zájemců vyřizuje Lenka Hubáčková l.hubackova@narodni-divadlo.cz.

VÍCE INFORMACÍ

Goethův Faust ve Stavovském divadle

Šílená dramatická báseň. Nejobtížnější, nehratelná, komplikovaná a navíc ve dvou dílech. Příběh muže, který se zaprodal ďáblu, aby… co vlastně? Faust je archetyp různého ražení. Faust je synonymum pokušení, jemuž jsme dnes a denně vystavováni. Faust je maximální výzva. Obě části známého díla uvedeme v jedné inscenaci na jevišti Stavovského divadla už 15. a 16. března.

NENECHTE SI UJÍT

Baletní dílna -
Marná opatrnost

Připravte se na zhlédnutí baletu Marná opatrnost, jehož historie spadá až do roku 1789. Patří sláma k baletu? Jak se tančí v dřevácích? Umí tančit slepice? Živé zvíře na jevišti? Humor k baletu patří stejně jako virtuózní variace – Marná opatrnost z různých úhlů pohledu a na vlastní kůži.
Pro velký zájem přidán druhý termín.

VÍCE INFORMACÍ

Juliette (Snář)

Výstava na náměstí Václava Havla připomíná 80. výročí světové premiéry opery Bohuslava Martinů Juliette (Snář), která se konala 16. března 1938 v Národním divadle. Výročí oslavíme také představením ve výroční den světové premiéry.

KOUPIT VSTUPENKY