Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).
Zlatá Praha 2023Zlatá Praha 2023
Ostatní

Slavnostní závěrečný večer Zlaté Prahy

Dasha a její hosté

Nová scéna
Zlatá Praha

Vyberte datum

  září 2023

  sobota 23. 9.
  20:15

  Vyprodáno

  Zlatá Praha

  Základní informace

  Kde hrajeme

  Nová scéna

  Slavnostní závěrečný večer jubilejního ročníku Zlaté Prahy

  Zpěvačka Dasha je známá hudebními projekty, které se pohybují převážně v oblasti populární hudby. Řadí se také mezi nejobsazovanější české muzikálové zpěvačky a herečky – je držitelkou Ceny Thálie za roli Máří Magdalény v muzikálu Jesus Christ Superstar a její výkony představují naprostou interpretační špičku. Dasha, jejíž dokumentární portrét uvidí diváci v premiéře právě na Zlaté Praze, se na slavnostním závěrečném koncertě festivalu představí tentokrát za doprovodu Filharmonie Hradec Králové a kapely Pájky Pájk pod taktovkou Martina Kumžáka.  

  Pro tuto slavnostní příležitost si zpěvačka pozvala své přátele a zároveň hudební hosty – zpěváky Ondřeje Rumla a Petra Kotvalda a smyčcové kvarteto Epoque Quartet. Na programu nebudou chybět světové hity v nápaditém symfonickém hávu či originální duety přichystané speciálně pro tuto příležitost.  

  Večerem provází moderátor Libor Bouček. 

  Sdílet na sociálních sítích

  Praktické informace

  Kde si koupit vstupenky

  Národní divadlo prodává vstupenky až na šest měsíců dopředu. Od 1. září od 9 hodin je možné zakoupit vstupenky na představení Činohry, Baletu, Opery a Laterny magiky konaná do konce února 2024.

  Při koupi online je možné získat e-vstupenku. Papírové vstupenky si můžete vyzvednout v pokladnách Národního divadla.

  Co si vzít na sebe?

  Divák by měl svým zevnějškem a chováním respektovat společenské zvyklosti při návštěvě divadelního představení.

  Parkování u ND

  Při návštěvě Národního divadla a Nové scény je možné využít podzemní parking ND (parkoviště pod Provozní budovou Národního divadla - vjezd z ulice  Ostrovní).

  Ceník a provozní řád

  Občerstvení na Nové scéně

  Pro občerstvení na Nové scéně využijte Café Nona