Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).
Ostatní

Slavnostní ocenění #laskavec

Karel Kovy Kovář a Tereza Salte
Otec Šebestián
Karel Zima a Karel Vaněk
MUDr. Jan Vojáček
Daniela Drtinová & 24 laskavců

Stavovské divadlo

Vážení diváci,
Národní divadlo prodává ve všech budovách vstupenky v plné kapacitě s výjimkou první řady.
Návštěvníci představení musí podle rozhodnutí vlády o rozvolnění v oblasti kultury splnit tyto podmínky.
Vstupenky lze zakoupit na webu Národního divadla a na pokladnách  Národního divadla.

Vyberte datum

  listopad 2021

  čtvrtek 4. 11.
  19:30

  Zadáno

  Základní informace

  Kde hrajeme

  Stavovské divadlo

  Přibližná délka představení

  2 hodiny, 1 přestávka 20 minut

  Již potřetí ocení Nadace Karla Janečka dobrosrdečné lidí, kteří dělají dobré skutky ve svém okolí. Protože loni se slavnostní večer uskutečnit nemohl, na jevišti se tentokrát sejde 24 laskavců - lidí, kteří se snaží měnit svět k lepšímu a pocit naplnění jim přináší pomáhání. Nechte se inspirovat jejich příběhy nebo přednáškami řečníků, kteří se dotknou laskavosti a témat, jenž aktuálně hýbou světem. O propojení laskavosti a radosti bude hovořit františkánský kněz Šebestián, tématu laskavosti a zdraví se bude věnovat lékař funkční medicíny Jan Vojáček, o laskavosti a vztazích bude přednášet youtuber Karel KOVY Kovář s blogerkou Terezou Salte a o tom, že je laskavost vlastnost, se kterou se rodíme, vás přesvědčí herec Karel Zima, který neváhal svému známému hudebníku Karlu Vaňkovi darovat ledvinu. A možná i život. Večerem bude provázet Daniela Drtinová.

  Účinkující

  • 2021-2022

  O inscenaci

  Čím více laskavosti rozdáme, tím více jí dostaneme. Nechte se přesvědčit o tom, že laskavost plodí laskavost. Inspirujte se příběhy dobrosrdečných lidí, kteří získali ocenění Laskavec za pomoc seniorům, matkám samoživitelkám, přírodě, sousedům nebo hendikepovaným. Seznamte se s těmi, díky kterým je atmosféra v naší zemi zase o kousek vlídnější.

  Organizátorem je Nadace Karla Janečka.
  Více o laskavosti a dobrých skutcích.

  Sdílet na sociálních sítích

  Praktické informace

  Kde si koupit vstupenky

  Národní divadlo nabízí vstupenky na říjen 2021 až březen 2022.

  Od 1. října 2021 zahajujeme prodej vstupenek na představení do konce března 2022. Předprodej vstupenek na všechna představení (Baletu, Činohry, Laterny magiky a Opery) je v prodeji na 6 měsíců dopředu. 

  Při koupi online vám na e-mail zašleme e-vstupenku. Papírové vstupenky si můžete vyzvednout na pokladnách Národního divadla. 

  V souladu s nařízením vlády jsou pro návštěvníky divadelních představení stanoveny
  tyto podmínky.

  Co si vzít na sebe?

  Divák by měl svým zevnějškem a chováním respektovat společenské zvyklosti při návštěvě divadelního představení.

  Parkování u Stavovského divadla

  U Stavovského divadla bohužel není možnost parkování, ale využít lze hlídané parkoviště v obchodních domech Kotva (Revoluční 1/655, Praha 1) či Palladium (Na Poříčí 1079/3a, Praha 1).

  Občerstvení ve Stavovském divadle

  Vyhněte se frontě a rezervujte si občerstvení na přestávku. 
  Rezervujte si občerstvení po příchodu do divadla na baru, který vám nejvíce vyhovuje. Objednávka na vás bude čekat s vaší jmenovkou. Platit můžete hotově nebo kartou. 

  Nápojový lístek