Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).
Festival Zlatá Praha 2023 – Rok s Národním divadlemFestival Zlatá Praha 2023 – Rok s Národním divadlem
Ostatní

Rok s Národním divadlem

Slavnostní premiéra dokumentu

Nová scéna
Zlatá Praha

Základní informace

Kde hrajeme

Nová scéna

Rezervace vstupenek na www.festivalzlatapraha.cz.

Nový časosběrný dokument Rok s Národním divadlem mapuje krásný, ale náročný rok, který mohli děti, rodiče i pedagogové ZUŠ Říčany prožít díky úžasné spolupráci s Národním divadlem.

O inscenaci

Nový časosběrný dokument Rok s Národním divadlem mapuje krásný, ale náročný rok, který mohli děti, rodiče i pedagogové ZUŠ Říčany prožít díky úžasné spolupráci s Národním divadlem. Zúčastnili se totiž projektu Partnerská škola, do něhož Národní divadlo každoročně vybírá jednu školní instituci, s níž bude spolupracovat. V projektu, který běží už sedmým rokem, se letos navíc poprvé angažovaly všechny soubory Národního divadla, nejen činohra, ale i balet a opera.

„Začalo to velmi nenápadně, jedním obyčejným e-mailem a společnou schůzkou v kavárně," říká ředitelka říčanské zušky Iveta Sinkulová. „V počátku spolupráce nikdo nevěděl, kam až se projekt posune. Bude o něj zájem? Jedno bylo ale jisté – chtěli jsme propojit všechny umělecké obory. Povedlo se. Jsme za tuto možnost velmi vděční a děkujeme všem, kdo nám pomáhali."

Foto a video galerie

  Sdílet na sociálních sítích

  Praktické informace

  Kde si koupit vstupenky

  Národní divadlo prodává vstupenky až na šest měsíců dopředu. Od 1. října od 9 hodin je možné zakoupit vstupenky na představení Činohry, Baletu, Opery a Laterny magiky konaná do konce března 2024.

  Při koupi online je možné získat e-vstupenku. Papírové vstupenky si můžete vyzvednout v pokladnách Národního divadla.

  Co si vzít na sebe?

  Divák by měl svým zevnějškem a chováním respektovat společenské zvyklosti při návštěvě divadelního představení.

  Parkování u ND

  Při návštěvě Národního divadla a Nové scény je možné využít podzemní parking ND (parkoviště pod Provozní budovou Národního divadla - vjezd z ulice  Ostrovní).

  Ceník a provozní řád

  Občerstvení na Nové scéně

  Pro občerstvení na Nové scéně využijte Café Nona