Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).
Činohra

ND Talks: Pražské křižovatky: na co se těšit

Nová scéna
ND+

Z důvodu technického vylepšování prodejního systému Colosseum dojde v neděli 4. 12. 2022 od 22:00 k odstávce, a tedy nefunkčnosti webového prodeje. Předpokládaný čas odstávky bude cca 8 hodin. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

Základní informace

Kde hrajeme

Nová scéna

Místo konání

horní foyer Nové scény

Letos nás čeká čtvrtý ročník mezinárodního divadelního festivalu Pražské křižovatky. Připravili jsme pro vás zásadní změnu: festival už se nebude konat během jediného týdne na přelomu září a října, ale v průběhu celé sezóny.

O inscenaci

Co nás k tomu vedlo? Kdo přijede letos - a kdy? Na co se můžete těšit? Přijďte se dozvědět víc o programu a myšlence Pražských křižovatek, debatovat s publikem (i s diváky u streamu) budou dramaturgyně festivalu Marta Ljubková a Sodja Lotker.

Více o Pražských křižovatkách

Sdílet na sociálních sítích

Praktické informace

Kde si koupit vstupenky

Národní divadlo prodává vstupenky až na šest měsíců dopředu. Od 1. prosince od 9 hodin je možné zakoupit vstupenky na představení Činohry, Baletu, Opery a Laterny magiky konaná do konce května 2023.

Při koupi online je možné získat e-vstupenku. Papírové vstupenky si můžete vyzvednout v pokladnách Národního divadla.

Co si vzít na sebe?

Divák by měl svým zevnějškem a chováním respektovat společenské zvyklosti při návštěvě divadelního představení.

Parkování u ND

Při návštěvě Národního divadla a Nové scény je možné využít podzemní parking ND (parkoviště pod Provozní budovou Národního divadla - vjezd z ulice  Ostrovní), který je od 3. prosince 2021 po generální rekonstrukci opět otevřen pro veřejnost. Ceník a provozní řád naleznete zde.

Občerstvení na Nové scéně

Pro občerstvení na Nové scéně využijte Café Nona