Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).
Jiří PavlicaJiří Pavlica
Ostatní

Jiří Pavlica a jeho světy

Slavnostní premiéra dokumentu k 70. narozeninám

Nová scéna
Zlatá Praha

Základní informace

Kde hrajeme

Nová scéna

Rezervace vstupenek na www.festivalzlatapraha.cz.

Slavnostní premiéra dokumentu k 70. narozeninám českého hudebníka.

Dokument přináší pohled na celoživotní tvorbu osobitého hudebníka, zpěváka a skladatele, která je spjata především se souborem Hradišťan. Jeho tvorba jako interpreta a autora má ale mnohem širší záběr, od inspirace moravskými lidovými písněmi přes spolupráci s umělci a soubory, která překračuje hudební žánry a hranice kontinentů, až po filmovou, scénickou nebo vážnou hudbu.

Světy Jiřího Pavlici jsou hudební, osobní i duchovní.  Ve všech hledá a svým posluchačům předává radost z hudebního prožitku spolu s hlubším poznáním a poselstvím o smyslu lidského bytí.

Sdílet na sociálních sítích

Praktické informace

Kde si koupit vstupenky

Národní divadlo prodává vstupenky až na šest měsíců dopředu. Od 1. října od 9 hodin je možné zakoupit vstupenky na představení Činohry, Baletu, Opery a Laterny magiky konaná do konce března 2024.

Při koupi online je možné získat e-vstupenku. Papírové vstupenky si můžete vyzvednout v pokladnách Národního divadla.

Co si vzít na sebe?

Divák by měl svým zevnějškem a chováním respektovat společenské zvyklosti při návštěvě divadelního představení.

Parkování u ND

Při návštěvě Národního divadla a Nové scény je možné využít podzemní parking ND (parkoviště pod Provozní budovou Národního divadla - vjezd z ulice  Ostrovní).

Ceník a provozní řád

Občerstvení na Nové scéně

Pro občerstvení na Nové scéně využijte Café Nona