Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Udržitelně, originálně a třeba i nadměrně

13. 11. 2023

Novinky
Udržitelnost

Národní divadlo se věnuje udržitelnosti v mnoho oblastech. Jednou z nich je zpracování materiálů použitých v divadelním provozu. Nyní představuje Národní divadlo novou limitovanou kolekci oversize bund zhotovených z použitých reklamních bannerů. 

Pojem limitovaná kolekce je do morku kostí pravdivý, protože z reklamního banneru po pečlivém vyskládání střihu vzniknou dvě originální bundy a pak už zbývá jen čekat, až opět další banner doslouží a vzniknou z něj další bundy. Takže je zjevné, že takových jedinečných výrobků je po čertech málo a s jejich zakoupením není radno otálet.

Kolekce bund z reklamních bannerů Národního divadla  reflektuje současné módní trendy, ve kterých rezonují pojmy jako účelnost, pohodlí, originalita i všestrannost. Proto jsou bundy navrženy tak, aby byly vhodné pro ženy i muže a jejich rozměr splňoval pojem OVERSIZE. Tento výraz  má v překladu sice trochu zavádějící pojem „nadměrný“, nicméně jeho hlavní výhodou je, že se neřídí zaškatulkovanými velikostmi.  Není tedy třeba se obávat, že se pod bundu nevejde pořádný svetr a poctivá šála. Každopádně základní rozměry najdete u každé bundy, abyste při zakoupení pro útlou krásku nezvolili model vhodný spíš pro člena basketbalového týmu.

Na svých cestách s oversize bundou určitě nepotkáte nikoho se stejným kouskem. Tak jako každý vizuál Národního divadla je neopakovatelný, i každá bunda z reklamního banneru je jen jedna.

A jedno doporučení na závěr: sledujte vizuály Národního divadla, může z nich vzniknout právě vaše budoucí originální bunda.

Způsoby spojení s Národním jsou široké!

Bundy lze zakoupit v e-shopu Národního divadla.

Bundy jsou součástí projektu NDup, ve kterém jsou využity různé materiály, použité při divadelním provozu ke vzniku nových unikátních a užitečných předmětů. Jsou atraktivními svědky času i míst. Spojují v sobě vztah ke kultuře, k udržitelnosti i zdravou dávku originality.

Foto a video galerie

    Sdílet na sociálních sítích