MENU

Raiffeisenbank bude partnerem Národního divadla do roku 2023

I v nadcházejících divadelních sezonách bude Raiffeisenbank generálním partnerem Národního divadla. Banka bude nadále pokračovat v podpoře a rozvíjení kvalitní umělecké tvorby, kterou Národní divadlo na svých scénách přináší.

„Je nám velkou ctí, že můžeme své jméno spojovat s prestižní a reprezentativní kulturní institucí. Velmi se těšíme na další roky spolupráce
a budeme se maximálně snažit přispět k dalšímu rozvoji nejen scén a uměleckých souborů Národního divadla, ale také kultury v České republice obecně,“
říká generální ředitel a předseda představenstva Raiffeisenbank Igor Vida.

„Zájmu našeho generálního partnera si vážíme. Potvrzuje, že cesta, kterou Národní divadlo jde, je pozitivně přijímána nejen stovkami našich diváků. Důvěra v tvorbu Národního divadla je naším společným závazkem pro posilování významu české kultury v životě společnosti,“ uvedl ředitel Národního divadla prof. MgA. Jan Burian.

Generálním partnerem Národního divadla je Raiffeisenbank od 1. září 2017. Partnerství bude pokračovat i v následujících sezonách až do září 2023 s možností prodloužení spolupráce na další období.

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací zde.