Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

NOC DIVADEL 2022 ve Státní opeře - kapacita naplněna

31. 10. 2022

Zdarma
Státní opera
Speciální akce

Jubilejní desátý ročník Noci divadel se uskuteční tradičně třetí listopadovou
sobotu – 19.11.2022. Program Národního divadla proběhne letos v budově Státní opery. 

V současné době ja kapacita všech programů zcela naplněna a další rezervace již nepřijímáme. Děkujeme za zájem i pochopení. 

Letošním tématem jsou Hrdinové. Návštěvníci se tak budou moci seznámit s hrdiny nejen divadelních her, ale i divadelního zákulisí. Lektorky doprovodných programů ND+ připravily ve spolupráci s umělci ze všech souborů Národního divadla bohatý program pro zvídavé, hravé a tělesně zdatné návštěvníky.

Už odpoledne odstartuje interaktivní „bojovka“, která účastníky zavede do jinak nepřístupnýchčástí Státní opery i do různých zkušeben v zákulisí. Večer návštěvníci zjistí, co se skrývá v podzemí Státní opery. Hodinu před půlnocí pak můžete zažít experimentální loutkovou operu, která vznikla sloučením tradic českého marionetářství a německojazyčné opery za spolupráce studentů KALD DAMU v Praze a hudebníků z Německa.

Prohlédněte si detailní program. 

Buďme společně divadlu blíž!

Sdílet na sociálních sítích