Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Laterna magika na Noci divadel - kapacita zaplněna

28. 10. 2019

Laterna magika
Aktuálně informujeme, že kapacita backstage prohlídek Laterny magiky je už plně obsazená. Obrovský zájem publika nás těší! A na Novou scénu můžete dorazit 16. listopadu i tak, na představení CUBE.
Laterna magika - Zahrada - foto Benjamin Peguero

Laterna magika se připojila do společného programu Noci divadel, která letos připadá na sobotu 16. listopadu. Chcete poznat divadlo „z druhé strany“? Připravili jsme pro vás po více než roce prohlídky zákulisí Nové scény i s interaktivní ukázkou představení Laterny magiky Cube, které je právě tento večer na programu.

Backstage Laterny magiky

Zveme vás na výjimečnou sérii prohlídek Nové scény a jejího zákulisí po stopách Laterny magiky. Cesta vás zavede do míst, která jsou divákům běžně nepřístupná, tam, kde vládnou technici, garderobiérky, maskérky a kde se umělci připravují na vystoupení. Můžete si také vyzkoušet, jak se tanečníci cítí během představení, ocitnete se totiž přímo na scéně, kde je vše připraveno na představení Cube. Jestlipak se vám z pohyblivé projekce pod nohama také zatočí hlava?

Délka exkurze je 40 minut, skupiny mohou mít maximálně 20 účastníků. Registrace je nutná předem na e-mailové adrese laternamagika@narodni-divadlo.cz 

Skupiny vycházejí ve 21:00, 21:20, 21:40 a 22:00 hodin od pokladen ve vstupní hale Nové scény.

Sdílet na sociálních sítích