Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Interaktivní on-line projekt Volní jako ptáci

16. 11. 2020

Informace
Akce
V rámci edukačních doprovodných programů ND+ nabízíme pro školní skupiny v distanční výuce unikátní interaktivní on-line performance VOLNÍ JAKO PTÁCI.

„To, co nás přitahuje, je to, co je živé.“ – citát psychologa, filosofa a sociologa Ericha Fromma platí o to více v této době plné překotných změn a uzavřených divadel. Je potřeba žít, tančit, zpívat, mluvit a sdílet krásu dál. I v čase Covidu.
Díky spolupráci s UUUL (dětským muuuzeem) servírujeme i v karanténě  živý, divadelní zážitek – on-line“. 

Vstupte společně s námi do virtuální místnosti. Zde, během 60 min., společně prozkoumáme možnosti blízkosti, sdílení a živého umění. 

Program je vhodný pro děti 12+, mladistvé a dospělé. 

Pro intenzivní divadelní zážitek je potřeba mít k dispozici klidnou místnost, kde bude člověk před monitorem sám, počítač s kamerou a mikrofonem, barevně intenzivní líčidla (rtěnky, tužky na obočí, linky atd.) a odličovací potřeby. 

Rezervujte si místa u lektorky doprovodných programů ND+ Lenky Hubáčkové l.hubackova@narodni-divadlo.cz. Uveďte počet osob, které se připojí přes vlastní počítač a čas, který jste zvolili. 
Následně obdržíte e-mail s úvodním textem, přístupovými údaji a popisem, jak se připojit. Do místnosti budou účastníci vpuštěni 5 min. před zahájením. Program je nabízen zdarma. 

min. kapacita 15 osob a max. kapacita 30 osob.

Buďme společně divadlu blíž!

Více o projektu naleznete zde.

 

Sdílet na sociálních sítích