Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Hudební divadlo Karlín

28. 1. 2016

Do struktury webu Národního divadla přibyla další divadelní scéna – Hudební divadlo Karlín.

Od sezony 2016/17 se chystá generální rekonstrukce budovy Státní opery, a to jak celé historické budovy včetně hlediště i jevištní technologie, tak administrativní budovy. 

Po dobu rekonstrukce Státní opery se část repertoáru Opery a Baletu přenese na jiná jeviště. Některé inscenace budeme uvádět v historické budově Národního divadla a část repertoáru přesídlí právě na scénu Hudebního divadla Karlín. Tato divadelní scéna patří, zejména pak po poslední rekonstrukci, k největším i nejzdobnějším historickým divadlům v Praze. O historii Hudebního divadla Karlín.

Vstupenky na představení Opery si můžete zakoupit až s předstihem 10 měsíců. V prodeji jsou tedy již vstupenky i na podzimní představení do Hudebního divadla Karlín.

Vstupenky na představení Baletu, Činohry a Laterny magiky zůstávají v obvyklém předprodeji 5 měsíců.

Jak koupit vstupenky na představení Národního divadla.

Pokladna v Hudebním divadle Karlín bude pro prodej vstupenek na představení Národního divadla otevřena od 1. 9. 2016. Do té doby mohou diváci využít některou z ostatních pokladen.

Prodej vstupenek na vlastní produkci Hudebního divadla Karlín, jakož i obchodní podmínky jsou v režii Hudebního divadla Karlín (HDK).

Sdílet na sociálních sítích