Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Generátory ozonu pomáhají udržovat divadelní hlediště bezpečná

30. 4. 2021

Informace

Česká společnost Diametral darovala Národnímu divadlu dva vysokovýkonné generátory ozonu VirBuster 60 000. Generátory po každém představení vydezinfikují během několika desítek minut hlediště Národního a Stavovského divadla. Děkujeme!

Ozon (O3) je silné oxidační činidlo, které ničí veškeré mikroorganismy. Společnost Diametral do své výroby zařadila nový vysokovýkonný model generátoru ozonu VirBuster 60 000, který je určen pro dezinfekci velkých ploch, jako jsou výrobní haly, koncertní sály či divadla.

„První z těchto nových modelů věnujeme Národnímu divadlu. Jsem velký fanoušek kultury a rád bych, aby se tato opomíjená oblast v době pandemie vrátila do běžného fungování co nejdříve,“ říká majitel společnosti Miroslav Bulka. „Díky generátorům budou hlediště našich divadel ještě bezpečnější,“ dodala správní ředitelka Činohry Národního divadla Jana Dvořáková.

VirBuster díky svému výkonu během krátké doby zbaví uzavřené plochy všech virů a bakterií. Po každém představení tak bude NárodníStavovské divadlo připraveno pro další diváky.

Sdílet na sociálních sítích