Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Divadelní seriál FAUST startuje už 26. července!

18. 7. 2022

Činohra
Online

Z touhy po zachycení nezachytitelného vznikl seriál Faust... A první díl si můžete užít už v úterý 26. července na YouTube Činohry ND!

Na sklonku roku 2021 jsme natočili celou inscenaci Goethova Fausta, kterou jsme na jevišti Stavovského divadla uváděli od března 2018 do listopadu 2021. Místo tři hodiny trvajícího filmu jsme se rozhodli jít naproti aktuálnímu trendu netflixových produkcí a přinášíme našim fanouškům i zcela nečekaným nováčkům Fausta „rozsekaného“ do sedmidílného seriálu. 

Těšte se na každou další část tohoto divadelního opusu, který zpracovává zlomek opusu literárního, dívejte se s námi po kouscích na cestu do pekel, na níž se vydá jeden namyšlený chlápek, co se sice upsal ďáblu, ale nakonec ho k sobě stejně vzal Bůh, a nebo si to dejte (jako seriál na Netflixu) všechno pěkně naráz!

Seriál můžete sledovat už od 26. července 2022 každé úterý a čtvrtek zde a na našem YouTube!

Foto a video galerie

Sdílet na sociálních sítích