Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Buďte s námi online!

18. 3. 2020

Činohra
Doporučujeme
Novinky
Aktuální situace ohledně koronavirové nákazy nás bohužel donutila opustit jeviště i zkušebny Národního divadla. Nemůžeme hrát, nemůžeme zkoušet... Neradi bychom však přišli i o další pro nás důležitou věc a tou je kontakt s vámi, našimi diváky.

Proto jsme se ještě intenzivněji vrhli do světa internetu, který je teď jednou z mála možností jak se „potkávat“. Připravujeme pro vás hned několik video-projektů, které vám, jak věříme, zpříjemní dlouhé chvíle v karanténě písněmi i smíchem nebo třeba ulehčí domácí vyúku vašich školáků a studentů.

Videa budou postupně přibývat na našem Youtube kanálu a Facebooku. Chcete-li mít přehled a vědět o všech novinkách jako první, stačí se přihlásit k odběru našeho Youtube kanálu a kliknout na ikonku zvonečku. A o každém novém přírůstku v naší videotéce se dozvíte hned, jak ho tam nahrajeme...

Děkujeme, že nám i v této situaci zachováváte přízeň, a těšíme se, až se budeme zase společně potkávat na jevištích a v hledištích divadel ND!

#cinohrand_zdomova #spolutozvládneme 

Sdílet na sociálních sítích