MENU

Benefiční koncert na obnovu katedrály Notre-Dame v Paříži

V úterý 23. dubna 2019 ve 21.10 hodin v Rudolfinu vystoupí kolektivní tělesa Národního divadla a Státní opery na benefičním koncertě na obnovu katedrály Notre-Dame.

Koncert pořádá Česká filharmonie ve spolupráci se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu, Symfonickým orchestrem hlavního města Prahy – FOK, PKF – Prague Philharmonia a Národním divadlem.

Na programu bude Stabat Mater Antonína Dvořáka pod taktovkou hlavního hostujícího dirigenta České filharmonie Tomáše Netopila. Akci bude moderovat Marek Eben.

Koncert bude živě přenášet Česká televize na programu ČT Art a Český rozhlas Vltava.

Do zahájení koncertu se vstupenky prodávají online na colosseumticket.cz, odkaz na prodej je i na stránce koncertu.

V úterý 23. 4. se vstupenky budou prodávat i v Rudolfinu a to takto:
- od 12.00 do 18.30 se budou prodávat ve dvoraně Rudolfina (boční schodiště od Vltavy, vchod do Galerie Rudolfinum a Café Rudolfinum),

- od 18.30 do 21.00 pak v běžné vstupenkové pokladně (tedy po skončení denního předprodeje abonmá).

Ceny vstupenek jsou od 500 Kč do 3 000 Kč po 500 korunách (tedy 500 - 1 000 - 1 500 - 2 000 - 2 500 - 3 000), každý si může zvolit výši ceny, a tedy i svého příspěvku na Notre-Dame v online prodeji v košíku volbou slevové kategorie. Základní cena je 500 Kč, slevy jdou tedy paradoxně vzhůru. Při prodeji v Rudolfinu pak platí tytéž podmínky výběru ceny. Je stanoveno jednotné cenové/slevové pásmo pro celou Dvořákovu síň.

Na koncertě bude k dispozici jednoduchý program ve formátu DL karty, s uvedením všech účinkujících i popisu možnosti přispění na transparentní účet či DMS zprávami.

V Rudolfinu budou k dispozici dvě kasičky, kde budé také možno přispět.

Z důvodu televizního přenosu prosíme všchny navštěvníky, aby byli nejpozději ve 21.00 na svých místech.

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací zde.