Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Senioři 65+

Divákům nad 65 let nabízíme cenové zvýhodnění

Výhodné vstupné na představení v sezoně 2022/2023:

  • 50% sleva pro seniory nad 65 let na všechna místa v sálech ve všech našich budovách na baletní, činoherní představení a představení Laterny magiky s výjimkou těch ve speciálním režimu prodeje*
  • 50% sleva pro seniory nad 65 let na všechna místa v sále ve všech budovách se nevztahuje na vybrané operní tituly: Aida, Bohéma, Carmen, Don Giovanni, Figarova svatba, Kouzelná flétna, La traviata, Lazebník sevillský, Libuše, Rusalka (v Národním divadle i ve Státní opeře), Prodaná nevěsta a Turandot. Na tyto tituly platí sleva na vyhrazená místa**.
  • sleva neplatí pro doprovod

*Na představení ve zvláštním režimu prodeje (Audience u královny, Kytice, Labutí jezero, Louskáček – Vánoční příběh) platí slevy jen na tato místa:  Národní divadlo a Stavovské divadlo – I. a II. galerie | Státní opera - II. balkon řada 4–7 a II. balkon boky.

** Státní opera – přízemí řada 14-18, II. balkon  | Národní divadlo – přízemí řada 11-13, II. balkon, I. a II. galerie | Stavovské divadlo – přízemí řada 12-16, I. a II. galerie  | Nová scéna – všechna místa v sále

Sleva se nemusí vztahovat na pronájmy, hostující soubory a speciální projekty. Nárok na slevu se prokazuje při vstupu do divadla, nikoli při nákupu vstupenek.

Upozorňujeme diváky, že naše budovy jsou bezbariérové jen v omezené míře a většinou bez výtahu. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa v hledištích a vede k nim speciální bezbariérový přístup, včetně vlastního vchodem do divadla.

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás každý den:
10–18 hodin
Telefon: +420 224 901 448
E-mail: info@narodni-divadlo.cz