Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Národní divadlo jde vstříc i mladým milovníkům divadla

Nabízíme studentům a mladým divákům do 26 let vstupenky s 50% slevou na vyhrazená místa na všechna představení ND*. 

Děti do 15 let a senioři nad 65 let mohou využít exkluzivní nabídku 50% slevy na představení v celém sále až do měsíce prosince 2022.**

Kromě těchto stálých slev mohou studenti a mladí diváci do 26 let uplatnit rovněž naši speciální nabídku na vybraná představení:

ČINOHRA

OPERA

BALET

LATERNA MAGIKA


Vstupenky za zvýhodněnou cenu na uvedená představení výše si můžete zakoupit pouze v pokladnách ND. Po předložení dokladu lze slevu uplatnit na 1 vstupenku na každé představení v nabídce.

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás každý den:
10–18 hodin
Telefon: + 420 224 901 448
E-mail: info@narodni-divadlo.cz

* Národní divadlo a Stavovské divadlo – I. a II. galerie | Nová scéna – místa na pravém a levém kraji hlediště, respektive do celého hlediště pro představení hraná při redukovaném hledišti (činohra) | Státní opera – II. balkon řada 4–7 a II. balkon boky. 

Měsíční slevu 50 % na září pro juniory je možné využít po celou dobu předprodeje a speciální nabídky jsou vyhlašovány k 25. dni předcházejícího měsíce. 

** Sleva pro seniory platí i pro jeden doprovod; sleva pro děti neplatí pro doprovod. Více informací a podmínky slevy naleznete na webu ND.


Při vstupu do sálu můžete být požádáni o doklad nároku na slevu.

Slevy se nevztahují na pronájmy a představení hostujících souborů.