Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

NobodyListen

Biografie

Český hudební producent, skladatel a DJ, zakladatel labelu Addict Sound a držitel nominace na cenu Anděl. NobodyListen, vlastním jménem Jakub Strach, již ve svých čtrnácti letech složil první hiphopové beaty. Za posledních deset let spolupracoval s největšími rappery v českém a slovenském hudebním průmyslu a stal se ambasadorem Red Bull Music Academy, díky čemuž participoval na pařížské tour v roce 2015.

Hrál na mnoha českých a slovenských hudebních festivalech jako Colours of Ostrava, Pohoda, Metronome, Let It Roll, Grape a dalších. Je rovněž organizátorem party Addict, která je přehlídkou nejlepších dýdžejů světa. V roce 2015 vydal s projektem VR/NOBODY anglickou desku Yet, za kterou byl nominován na cenu Anděl. O dva roky později vyšla česká deska Proud.

NobodyListen složil hudbu na zakázku mnohých světových značek jako Nike, Dior, Louis Vuitton, BVLGARI, Red Bull či Jägermeister.