Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).
Michal Bednář

Michal Bednář

Host Činohry

Biografie

Narodil se v Hradci Králové. Už na základní škole navštěvoval Divadlo Jesličky Josefa Tejkla při ZUŠ Na Střezině. Vystudoval obor Nábytkářství na Střední umělecko-průmyslové škole hudebních nástrojů a nábytku v Hradci Králové.

Herectví studoval na Katedře alternativního a loutkového divadla pražské DAMU. V Divadle Disk učinkoval v inscenacích Pitínský slovník (režie: Braňo Mazúch), Regulace intimity (režie: Jiří Havelka) nebo Hodní chlapci (režie: Jan Mikulášek). Učinkoval také také v Divadle Komedie v inscenaci Smrt Člověka veverky, kde ztvárnil roli teroristy Andrease Baadera, nebo v live-cinema projektu Petry Tejnorové Nevina.

V současné době je k vidění v inscenacích Střepy a chlebíčky (režie:Jan Mikulášek) nebo Pýcha a předsudek aneb Láska voní po hnijícím mase (režie: Petra Tejnorová) souboru Zapětdvanáct (11:55), který hraje v prostoru Jatka78.