Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).
Lucie Hrzalová, Laterna magika 2019

Lucie Hrzalová

Členka souboru Laterny magiky

Biografie

Lucie Hrzalová se narodila v Praze. Zde vystudovala Taneční konzervatoř hl. m. Prahy s rokem ukončení 2016. Po studiu měla roční pauzu, při které se věnovala různým projektům, jako např. externí spolupráce v inscenaci Dotkni se vesmíru a pokračujLabutí jezero v DJKT Plzeň a od tohoto roku také účinkuje v Černém divadle Jiřího Srnce a vystupuje v Labutím jezeře v Divadle Hybernia. V srpnu 2017 začala studovat pedagogiku klasického tance na Hudební akademii múzických umění. Studium však přerušila a v roce 2019 nastoupila na DAMU, obor herectví na Katedře Alternativního a Loutkového divadla, kde tedy momentálně studuje.

Již během let na konzervatoři získala jevištní zkušenosti v inscenacích Děvčátko se sirkami (chor. H. Kasai), Les Sylphides (chor. M. Fokin), Suite en Blanc (chor. S. Lifar), Carmina Burana (chor. I. Kubicová), Peter Pan (chor. B. Andreo), Still Life (chor. R. Rogers), Klasická symfonie (chor. J. Horák), The (chor. A. Sojka).