Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Divadlo Dívadlo

Biografie

Africká pohádka (30. 6. 2014 v 17.45 hod.)
Na severu Afriky je veliké vedro a poušť, kde nic neroste a vypadá to, že se tam ani nic neděje. Ale to je jenom zdání. U staré studny se to mele - kunamanský kupec a mládenec Voharia se právě perou o co? O kozu! A jak to tak bývá - kdo chce moc, nemá nic a to platí všude, i v Africe. Naštěstí je kolem toho veliká legrace, že se tomu zasmějí děti, dospělí i celá africká vesnice...

Hrají: Markéta Mráziková Pellarová nebo Lucia Schubertová a Vojtěch Morava nebo Michal Šturman
Napsala a režie: Markéta Mráziková Pellarová
Výprava: Jan Lepšík
Hudba: Igor Lecian
Texty písní: Klára Peřinová

Smolíček (1. 7. 2014 v 18.20 hod.)
To je tak, když se Smolíček pacholíček, obyčejný kluk a táta, který má moc práce, sešli v garáži. Zlaté parohy? Komu patří?! Určitě tomu jelenovi, co chodí každé ráno na pastvu a varoval Smolíčka, ať nikdy nikomu neotevírá. Smolíček slíbil, jenže… není lehké odolat! Komu? No, přeci jezinkám, těm nejzábavnějším bytostem, jaké si umíte představit. Naštěstí má Smolíček silný hlas a děti mu pomohou a vše dopadne tak jak má.

Hrají: Vojtěch Morava a Jakub Baran
Napsal: Vojtěch Morava
Výprava a loutky: Jakub Baran
Hudba: Milan Zítka
Režie: Markéta Mráziková Pellarová