Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).
Kráska a zvíře – Anna Fialová, David Prachař (foto: Petr Neubert)Kráska a zvíře – Anna Fialová, David Prachař (foto: Petr Neubert)
Činohra

Vypravěčská dílna pro pedagogy

KRÁSKA A ZVÍŘE

ND+
Pro pedagogy
Tvůrčí dílna

Z důvodu technického vylepšování prodejního systému Colosseum dojde v úterý 21. 3. 2023 od 23:00 k odstávce, a tedy nefunkčnosti webového prodeje. Předpokládaný čas odstávky bude cca 7 hodin. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

Vyberte datum

  květen 2023

  pátek 26. 5.
  17:00

  Posledních 15 vstupenek

  ND+
  Pro pedagogy
  Kurz

  Základní informace

  Přibližná délka představení

  9 hodiny, bez přestávky

  Zaujmout žáky a studenty při výuce je leckdy velká výzva. Co na to jít přes příběh?  Technikami storytellingu v sobě budeme hledat radost z vyprávění a ze síly společného naslouchání. Dílna je určena pedagogům a dalším pracovníkům s mládeží.

  Vypravěčská dílna pro ty, kteří chtějí vyprávět, sdílet a zaujmout.

  Proč nás pořád oslovuje stejný příběh? Proměňuje se nějak v čase? A jak ho můžeme vyprávět dnes? V rámci dílny se zaměříme na to, jak můžeme v roli vypravěče vyprávět klasický příběh Krásky a zvířete a přitom zůstat napojen na přítomnost. Pomocí technik storytellingu budeme společně hledat vaši vlastní verzi příběhu, váš vypravěčský výraz a vyzkoušíte si, jaké to je vyprávět před publikem, protože bez posluchačů vyprávění neexistuje.

  Dílnu vede lektorka storytellingu MgA. Jitka Kostelníková.

  Cena: 800 Kč (9 hodin dílny a vstupenka na představení)
  Termín: pátek 26.5. 17:00-20:00 a sobota 27.5. 10:00-17:00, poté návštěva představení Kráska a zvíře Počet účastníků: min. 10 max. 15 osob

  Na dílnu se můžete přihlásit skrze formulář v odkazu ZDE.

  Více informací poskytuje lektorka Daniela von Vorst, d.vonvorst@narodni-divadlo.cz.

  Sdílet na sociálních sítích