Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).
Sounds of ScienceSounds of Science
Ostatní

Sounds of Science

Francouzský institut

Stavovské divadlo

Vyberte datum

  červen 2024

  pátek 28. 6.
  17:00

  Vstupenky jsou k dispozici

  Základní informace

  Kde hrajeme

  Stavovské divadlo

  Vědecká konference s účastí tří předních francouzských vědců, kteří představí nejnovější vědecké koncepty ve svých oborech srozumitelnou formou pro širokou veřejnost.

  O inscenaci

  Francouzské velvyslanectví v České republice a Francouzský institut v Praze pořádají 28. června 2024 vědeckou konferenci pro širokou veřejnost s názvem „Sounds of Science“. Této výjimečné akce se zúčastní tři přední francouzští vědci:

  Představí nejnovější vědecké koncepty ve svých oborech srozumitelnou formou pro širokou veřejnost, od středoškolských studentů až po vědecké pracovníky.

  Mezi přednáškami zazní hudební vystoupení v podání Michala Rataje, Jana Trojana a Ivo Kahánka. Akci bude moderovat Daniel Stach (Česká televize).

  Sdílet na sociálních sítích

  Praktické informace

  Kde si koupit vstupenky

  Národní divadlo prodává vstupenky až na 6 měsíců dopředu. V současné době je možné zakoupit vstupenky na představení Činohry, Baletu, Opery a Laterny magiky konaná v měsících červen až listopad 2024.

  Při koupi online je možné získat e-vstupenku. Papírové vstupenky si můžete vyzvednout v pokladnách Národního divadla.

  Co si vzít na sebe?

  Divák by měl svým zevnějškem a chováním respektovat společenské zvyklosti při návštěvě divadelního představení.

  Parkování u Stavovského divadla

  U Stavovského divadla bohužel není možnost parkování, ale využít lze hlídané parkoviště v obchodních domech Kotva (Revoluční 1/655, Praha 1) či Palladium (Na Poříčí 1079/3a, Praha 1).

  Občerstvení ve Stavovském divadle

  Vyhněte se frontě a rezervujte si občerstvení na přestávku. 
  Rezervujte si občerstvení po příchodu do divadla na baru, který vám nejvíce vyhovuje. Objednávka na vás bude čekat s vaší jmenovkou. Platit můžete hotově nebo kartou. 

  Nápojový lístek (PDF, 60 kB)