Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).
Ostatní

Slavnostní ocenění #laskavec

Karel Kovy Kovář a Tereza Salte
Otec Šebestián
Karel Zima a Karel Vaněk
Jan Vojáček
Daniela Drtinová & 12 laskavců

Stavovské divadlo

Základní informace

Kde hrajeme

Stavovské divadlo

Přibližná délka představení

2 hodiny, 1 přestávka 18 minut

Již potřetí ocení Nadace Karla Janečka 12 dobrosrdečných lidí, kteří dělají dobré skutky ve svém okolí. Titul Laskavec tak opět získají ti, kteří mají jedno společné, pocit naplnění jim přináší pomáhání. Nechte se inspirovat jedním z 12 lidských příběhů nebo přednáškami řečníků, kteří se dotknou laskavosti a témat, která aktuálně hýbou světem. O propojení laskavosti a radosti bude hovořit františkánský kněz Otec Šebestián, tématu laskavosti a zdraví se bude věnovat lékař funkční medicíny Jan Vojáček, o laskavosti na síti bude přednášet youtuber Karel Kovy Kovář společně s blogerkou Terezou Salte a o tom, že je laskavost vlastnost, se kterou se rodíme, vás přesvědčí herec Karel Zima, který neváhal svému známému Karlu Vaňkovi darovat ledvinu. A možná i život. Přijďte se i vy přesvědčit o tom, že je laskavost nakažlivá. Večerem bude provázet moderátorka Daniela Drtinová.

Účinkující

  • 2021-2022

O inscenaci

Čím více laskavosti rozdáme, tím více jí dostaneme. Nechte se přesvědčit o tom, že laskavost plodí laskavost. Inspirujte se příběhy dobrosrdečných lidí, kteří získali ocenění Laskavec za pomoc seniorům, přírodě, sousedům nebo hendikepovaným. Seznamte se s těmi, díky kterým je atmosféra v naší zemi zase o kousek vlídnější.
Výtěžek ze vstupného půjde na podporu vydání knihy o laskavosti.

Organizátorem je Nadace Karla Janečka.
Více o laskavosti a dobrých skutcích.

Sdílet na sociálních sítích

Praktické informace

Kde si koupit vstupenky

Národní divadlo nabízí vstupenky na srpen až listopad 2021.

Od 1. srpna 2021 je zahájen prodej vstupenek na listopad 2021.

Při koupi online vám na e-mail zašleme e-vstupenku. Papírové vstupenky si můžete vyzvednout na pokladnách Národního divadla. 

V souladu s nařízením vlády jsou pro návštěvníky divadelních představení stanoveny
tyto podmínky.

Co si vzít na sebe?

Divák by měl svým zevnějškem a chováním respektovat společenské zvyklosti při návštěvě divadelního představení.

Parkování u Stavovského divadla

U Stavovského divadla bohužel není možnost parkování, ale využít lze hlídané parkoviště v obchodních domech Kotva (Revoluční 1/655, Praha 1) či Palladium (Na Poříčí 1079/3a, Praha 1).

Občerstvení ve Stavovském divadle

Vyhněte se frontě a rezervujte si občerstvení na přestávku u naší obsluhy předem

Nápojový lístek