Ostatní

Slavnostní ocenění #laskavec

Karel Kovy Kovář a Tereza Salte
Otec Šebestián
Karel Zima a Karel Vaněk
Jan Vojáček
Daniela Drtinová & 12 laskavců

Stavovské divadlo

Vážení diváci,

Národní divadlo zahájilo 10. května předprodej vstupenek na červen 2021.
Návštěvníci musí podle rozhodnutí vlády o rozvolnění v oblasti kultury splnit tyto podmínky.

Vstupenky lze zakoupit na webu Národního divadla, znovu otevřená je Hlavní pokladna Národního divadla na Nové scéně. Ostatní pokladny zůstávají do odvolání nadále uzavřeny.

Základní informace

Kde hrajeme

Stavovské divadlo

Přibližná délka představení

2 hodiny, 1 přestávka 18 minut

Již potřetí ocení Nadace Karla Janečka 12 dobrosrdečných lidí, kteří dělají dobré skutky ve svém okolí. Titul Laskavec tak opět získají ti, kteří mají jedno společné, pocit naplnění jim přináší pomáhání. Nechte se inspirovat jedním z 12 lidských příběhů nebo přednáškami řečníků, kteří se dotknou laskavosti a témat, která aktuálně hýbou světem. O propojení laskavosti a radosti bude hovořit františkánský kněz Otec Šebestián, tématu laskavosti a zdraví se bude věnovat lékař funkční medicíny Jan Vojáček, o laskavosti na síti bude přednášet youtuber Karel Kovy Kovář společně s blogerkou Terezou Salte a o tom, že je laskavost vlastnost, se kterou se rodíme, vás přesvědčí herec Karel Zima, který neváhal svému známému Karlu Vaňkovi darovat ledvinu. A možná i život. Přijďte se i vy přesvědčit o tom, že je laskavost nakažlivá. Večerem bude provázet moderátorka Daniela Drtinová.

Účinkující

  • 2020-2021

O inscenaci

Čím více laskavosti rozdáme, tím více jí dostaneme. Nechte se přesvědčit o tom, že laskavost plodí laskavost. Inspirujte se příběhy dobrosrdečných lidí, kteří získali ocenění Laskavec za pomoc seniorům, přírodě, sousedům nebo hendikepovaným. Seznamte se s těmi, díky kterým je atmosféra v naší zemi zase o kousek vlídnější.
Výtěžek ze vstupného půjde na podporu vydání knihy o laskavosti.

Organizátorem je Nadace Karla Janečka.
Více o laskavosti a dobrých skutcích.

Sdílet na sociálních sítích

Praktické informace

Kde si koupit vstupenky

Národní divadlo zahájilo prodej vstupenekna červen 2021.

Při koupi online vám na e-mail zašleme e-vstupenku. Papírové vstupenky si můžete vyzvednout na Hlavní pokladně ND na Nové scéně (ostatní pokladny zůstávají uzavřeny). 

V souladu s nařízením vlády ČR ze dne 10. května 2021 o konání hromadných kulturních akcí ve vnitřních prostorách jsou návštěvníky těchto představení stanoveny tyto podmínky

Co si vzít na sebe?

Divák by měl svým zevnějškem a chováním respektovat společenské zvyklosti při návštěvě divadelního představení.

Parkování u Stavovského divadla

U Stavovského divadla bohužel není možnost parkování, ale využít lze hlídané parkoviště v obchodních domech Kotva (Revoluční 1/655, Praha 1) či Palladium (Na Poříčí 1079/3a, Praha 1).