Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).
Ostatní

Rudy Linka: One man show

Nová scéna

Základní informace

Kde hrajeme

Nová scéna

Přibližná délka představení

2 hodiny, bez přestávky

One Man Show Rudyho Linky

O představení

„Lidé, kteří inspirují, to je motor, který dává životní energii a odvahu jít za svými sny,“ říká proslulý jazzový kytarista a světoobčan Rudy Linka, jenž se za svůj život sám stal inspirujícím člověkem. V roce 2020 oslavil svoje 60. jubileum a v nakladatelství Euromedia při té příležitosti vydal autobiografickou knihu Na cestě domů… vždycky, která se za pouhé dva měsíce stala bestsellerem.

Během One Man Show, jež vychází z této knížky, sám provede diváky svým světem s lehkostí a humorem jemu vlastními a seznámí je s lidmi, kteří ho inspirovali a jistě inspirují také obecenstvo.

Foto a video galerie

Sdílet na sociálních sítích

Praktické informace

Kde si koupit vstupenky

Národní divadlo prodává vstupenky až na šest měsíců dopředu. Od 1. června od 9 hodin je možné zakoupit vstupenky na představení Činohry, Baletu, Opery a Laterny magiky konaná do konce listopadu 2023.

Při koupi online je možné získat e-vstupenku. Papírové vstupenky si můžete vyzvednout v pokladnách Národního divadla.

Co si vzít na sebe?

Divák by měl svým zevnějškem a chováním respektovat společenské zvyklosti při návštěvě divadelního představení.

Parkování u ND

Při návštěvě Národního divadla a Nové scény je možné využít podzemní parking ND (parkoviště pod Provozní budovou Národního divadla - vjezd z ulice  Ostrovní).

Ceník a provozní řád

Občerstvení na Nové scéně

Pro občerstvení na Nové scéně využijte Café Nona