Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).
ND Young
ND+

Někdo v davu

Autorský projekt letního kurzu ND Young

Činohra
Kurz
ND+

Základní informace

Přibližná délka představení

45 minut, bez přestávky

Premiéra

Premiéra: 30. srpna 2021 na Nové scéně ND

ND Young je divadelní kurz pro středoškoláky a vysokoškoláky milující divadlo, který organizuje Činohra Národního divadla.

Někdo v davu je koláž obrazů, které vznikly na základě výzkumu metodou dokumentárního divadla – verbatim. Dokumentární divadlo je jednou z možností jak zaznamenat a divadelně zpracovat autentické výpovědi jedné generace na témata, která nás zajímají. Zaznamenané výpovědi jsme pak společně s dramaturgyněmi Romanou Štorkovou Maliti a Terezou Krčálovou proměnili v divadelní hru, kterou jsme za devět dní na konci srpna 2021 nazkoušeli. Vzniklo z toho dílo, které dokumentuje náš postmoderní život.

Pokud tedy život není simulace a já se neprobudím v jiné simulaci.

Účinkují:
Petra Šavrdová, David Vojáček, Barbora Šošolíková, Gabriela Ines Almargni, Pavla Nevyhostená, Iva Zahran, Štěpánka Pšenská, Barbora Kůtová, Amélie Bořická, Ester Pistorová, Michaela Remutová

Foto a video galerie

Sdílet na sociálních sítích