Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).
Balet ND+ | Dance OnBalet ND+ | Dance On
Balet

DANCE ON: Klasický trénink

Nová scéna
ND+

Základní informace

Kde hrajeme

Nová scéna

DANCE ON je nový vzdělávací projekt na Nové scéně, který zahrnuje otevřené lekce, individuální tréninky a choreografickou laboratoř, v jejímž rámci lze objevovat zrod nové tvorby. Balet ND tak navazuje na dosavadní koncept svých doprovodných aktivit: baletní dílny, autogramiády, dramaturgické úvody, podcasty a jiné. Rozšiřuje tak nabídku doprovodných aktivit ND+.

O inscenaci

Poslední únorový díl Dance ON. Budete moci sledovat klasický trénink a tradiční pravidelnou technickou přípravu tanečníků. Klasickým tréninkem začínají svůj den všichni tanečníci světa, má pevnou strukturu. Začíná cviky u tyče, pak se přechází na prvky a vazby na volnosti. Tento trénink je navržen tak, aby poskytoval tanečníkům pevný základ a rozvinul jejich sílu, flexibilitu, dynamiku, kondici. 

Termín: 27. února 2024 na Nové scéně
Vstupné: 50 Kč

Stránka projektu Dance On

Foto a video galerie

  Sdílet na sociálních sítích

  Praktické informace

  Kde si koupit vstupenky

  Národní divadlo prodává vstupenky až na 6 měsíců dopředu. V současné době je možné zakoupit vstupenky na představení Činohry, Baletu, Opery a Laterny magiky konaná v měsících březen–srpen 2024.

  Při koupi online je možné získat e-vstupenku. Papírové vstupenky si můžete vyzvednout v pokladnách Národního divadla.

  Co si vzít na sebe?

  Divák by měl svým zevnějškem a chováním respektovat společenské zvyklosti při návštěvě divadelního představení.

  Parkování u ND

  Při návštěvě Národního divadla a Nové scény je možné využít podzemní parking ND (parkoviště pod Provozní budovou Národního divadla - vjezd z ulice  Ostrovní).

  Ceník a provozní řád

  Občerstvení na Nové scéně

  Pro občerstvení na Nové scéně využijte Café Nona