Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Informace pro pedagogické pracovníky (FAQ)

Od 1.5.2022 se cena za program odvíjí od velikosti skupiny: 

1. cenové pásmo   0–20 osob cena 2.000 Kč
2. cenové pásmo 21–25 osob cena 2.500 Kč 
3. cenové pásmo 26–30 osob cena 3.000 Kč
4. cenové pásmo 31–40 osob cena 4.000 Kč 
5. cenové pásmo 41–50 osob cena 5.000 Kč 

Pedagogický doprovod je zdarma. 

Časté otázky a odpovědi

Co to znamená, že cena za program je fixní a není možné ji zpětně upravovat podle počtu osob?
Příklad: ve Vaší třídě máte 25 žáků a tak si při objednání programu zvolíte 2. cenové pásmo pro 21–25 osob za cenu 2.500 Kč. Cena za osobu je tedy 100,-Kč. Může se ale stát, že v den konání se ale do ND dostavíte pouze s 21 žáky. I v tomto případě zůstává cena stejná, tzn. 2500 Kč, ale cena na osobu se zvýší na 119 Kč. S tím je potřeba počítat a v tomto duchu informovat i rodiče. 

Ale co když si objednám program pro skupinu v jednom cenovém pásmu a nakonec přijedu s výrazně nižším počtem. Např. objednávka byla pro 28 dětí, ale bylo jich nakonec 22?
V tomto případě jsme schopni změnit Vaší objednávku a přesunout jí do nižšího cenového pásma. Ale i zde je cena fixní, tzn. i přes to, že bylo 22 osob, zaplatíte za 2. cenové pásmo 2500 Kč. 

Musím vyplňovat fakturační údaje školy, když chci platit hotově? 
Moc nám pomůže, když vyplníte i kolonku s IČ, abychom Vaší objednávku mohli bezchybně spárovat se správnou školou.  A tyto údaje potřebujeme nutně také pro vystavení zálohové a konečné faktury, v případě platby převodem. Mnozí pedagogičtí pracovníci objednávají pomocí svých soukromých adres a proto je přiřazení ke škole pro nás důležité. 

Musím vyplňovat kolonku poznámka při objednávání programu? 
I tady nám velice pomůže, když napíšete, o jakou třídu, tzn. věkovo kategorii se jedná. Mnohé programy dokážeme přizpůsobit různým věkovým skupinám. Ale když dopředu od Vás nebudeme mít informace, nemůžeme se dostatečně na Vaší skupinu naladit, případně program uzpůsobit. 

Co se stane po odeslání objednávky online? 
Do Vaší e-mailové schránky přijde potvrzení o provedené rezervaci programu.