Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Změna představení Ještě chvilku 10. března 2024

8. 3. 2024

Činohra

Vážené divačky, vážení diváci,

přijměte prosím naši omluvu za změnu v termínu představení inscenace Ještě chvilku. Z důvodu náhlého onemocnění v uměleckém souboru Činohry se představení z 10. března 2024 od 15. hodiny přesouvá na náhradní termín 14. dubna 2024 od 13. hodiny

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na náhradní představení, které se uskuteční ve stejné budově. Upozorňujeme na změnu času začátku představení, v termínu 14. dubna 2024 hrajeme od 13. hodiny.

Pokud se vám termín nehodí a na náhradní představení nepůjdete, vrátíme Vám na základě Vaší žádosti vstupné v plné výši. Žádost o vrácení vstupného a informace o nepoužitých vstupenkách (číslo vstupenek, číslo objednávky, popř. umístění v sále) je nutné nám poslat do 14 dnů od původního termínu představení, tedy do 24. března 2024.

Pokud jste vstupenky zakoupili:

 • Kartou online, dárkovou poukázkou (i částečně)
  Pošlete nám žádost o vrácení vstupného spolu s informacemi o vstupenkách na adresu: info@narodni-divadlo.cz.
 • Bankovním převodem, nebo na dobírku
  Pošlete nám žádost o vrácení vstupného spolu s informacemi o a číslem účtu, kam si přejete vstupné obdržet, na adresu: objednavky@narodni-divadlo.cz.
 • V pokladnách Národního divadla
  Vstupné Vám po předložení nepoužité vstupenky vrátíme v některé z našich pokladen.
 • U smluvních prodejců (ColosseumTicket, Ticketportal)
  Kontaktujte přímo prodejce, u kterého jste vstupenky zakoupili.


V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit: info@narodni-divadlo.cz, +420 224 901 448, po–pá 9–18, so–ne 10–18.

Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za laskavé pochopení.

Umělecká správa Činohry ND.

Sdílet na sociálních sítích