Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Mastercard opět partnerem Národního divadla

23. 11. 2022

Informace

Společnost Mastercard obnovila partnerství s Národním divadlem. Přinese nové výhody všem držitelům karet Mastercard.

Dlouhodobě v historické budově Národního divadla fungují Mastercard kiosky, díky kterým si mohou všichni diváci objednat občerstvení na každou přestávku a mohou se tak vyhnout zbytečnému čekání ve frontě. Nově mají všichni držitelé karet Mastercard přístup i k řadě dalších praktických benefitů, díky nimž získají při návštěvě divadla ještě větší komfort. Lze využít přednostní vstup do divadla vchodem z ulice Národní třída a k dispozici je i odbavení ve vyhrazené šatně. Zároveň se připravuje i pestrá nabídka exkluzivních zážitků, které budou k dispozici na stránkách Priceless.com. Mezi zážitky se objeví např. exkurze v dílnách Národního divadla na Floře, přístup na vybranou hlavní zkoušku připravované divadelní inscenace, komentované prohlídky budov Národního divadla, exkluzivní vstupenky na vyprodaná představení apod.

„Je mi ctí, že se Mastercard stal znovu partnerem Národního divadla. Všechna představení v Národním divadle jsou pro každého návštěvníka skutečným zážitkem k nezaplacení bez ohledu na to, na jakou scénu zrovna vyrazíte,“ říká generální ředitel společnosti Mastercard pro Českou republiku a Slovensko Michal Čarný.
„Jedna z nejvýznamnějších světových firem obnovila partnerství s Národním divadlem a bude v těžkých časech podporovat naši uměleckou tvorbu,“ uvedl generální ředitel Národního divadla prof. MgA. Jan Burian.

Sdílet na sociálních sítích