Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Mechanik/mechanička elektronických zařízení

Národní divadlo přijme do dvousměnného provozu oddělení údržby jevištního provozu mechanika/čku elektronických zařízení.

Na této pozici budete zajišťovat provozuschopnost zařízení jevištní technologie Historické budovy, (např. tlakové stanice, hydraulické stoly, motorové a bodové tahy).

Konkrétní náplň práce:

  • opravy, seřízení a nastavení elektrických a elektronických komponent pro pulty motorových tahů, hydraulických stolů, točny, výtahů, frekvenčních měničů opon atd.

Požadujeme:

  • úplné vzdělání na SOU s maturitou v oboru nebo ÚSO;
  • praxi v oboru;
  • vyhlášku 50 (nemusí být aktivní);
  • zájem vzdělávat se v oboru jevištních technologií.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou (první rok na dobu určitou);
  • atraktivní divadelní prostředí na pracovišti v centru Prahy;
  • příspěvek na stravování formou stravovací karty;
  • dovolená v rozsahu 5 týdnů;
  • příspěvek na penzijní, životní pojištění, dovolenou, kulturu a sport (při splnění podmínek);
  • zvýhodněné vstupenky na vybraná představení;
  • zvýhodněnou cenu pro čerpání MultiSport karet;
  • zvýhodněné vstupenky na vybraná představení.

Nástup možný ihned.

Strukturovaný dopis s motivačním dopisem zasílejte panu Martinu Broncovi na e-mail: m.bronec@narodni-divadlo.cz.