Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Národní divadlo zve seniory na představení

Nabízíme seniorům ve věku 65+ možnost zakoupit vstupenky s 50% slevou na všechna představení ND*. Kromě této slevy mohou senioři využít rovněž naši speciální nabídku na vybraná představení v daných měsících.

Tyto vstupenky si můžete zakoupit pouze v pokladnách ND. Po předložení dokladu lze slevu uplatnit až na 2 vstupenky (senior + doprovod) na každé představení v nabídce.

Informace o vstupenkách
denně 10- 18 hodin
+ 420 224 901 448 
info@narodni-divadlo.cz

* Národní divadlo a Stavovské divadlo – I. a II. galerie | Nová scéna – místa na pravém a levém kraji hlediště, respektive do celého hlediště pro představení hraná při redukovaném hledišti (činohra) | Státní opera - II. balkon řada 4-7 a II. balkon boky.

Slevu 50% je možné využít po celou dobu předprodeje. Speciální měsíční nabídky jsou vyhlašovány vždy k 25. dni předcházejícího měsíce. Sleva se nevztahuje na pronájemy a představení hostujících souborů.