Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Divákům nad 65 let nabízíme cenové zvýhodnění

Speciální akce na představení v měsících září - prosinec 2021:

  • Sleva platí i pro jeden doprovod.
  • 50% sleva pro seniory nad 65 let na všechna místa v sálech ve všech našich budovách.

Podzim v ND patří dětem a seniorům

Přijďte společně strávit podzimní sychravé počasí do hlediště některé z budov Národního divadla. Věříme, že z naší pestré nabídky představení si snadno vyberete.
Do konce roku 2021 navíc za zvýhodněnou cenu pro děti a seniory.

V měsících září – prosinec 2021 nabízíme seniorům ve věku 65+* exkluzivní možnost zakoupit vstupenky s 50% slevou na představení ND.
Kromě této slevy mohou mladí diváci do 26 let využít rovněž naši speciální nabídku na vybraná představení v daných měsících (podrobnosti nabídky naleznete v sekci Junioři do 26 let).

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás každý den:
10- 18 hodin
+ 420 224 901 448 
info@narodni-divadlo.cz

*Sleva pro seniory platí i pro jeden doprovod.
Sleva se nevztahuje na pronájmy a představení hostujících souborů.

Slevu na představení v prosinci nelze uplatnit na inscenace ve zvláštním režimu (Kytice, Audience u královny, Louskáček – Vánoční příběh) – zde platí slevy na vyhrazená místa v sále**.
** Národní divadlo a Stavovské divadlo – I. a II. galerie | Nová scéna – místa na pravém a levém kraji hlediště, respektive do celého hlediště pro představení hraná při redukovaném hledišti (činohra) | Státní opera - II. balkon řada 4-7 a II. balkon boky.

Slevy lze uplatnit při nákupu vstupenek v pokladnách Národního divadla a při nákupu online.
Při vstupu do sálu můžete být požádání o doklad nároku na slevu.