Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Národní divadlo jde vstříc i mladým milovníkům divadla

Nabízíme studentům a mladým divákům do 26 let vstupenky s 50% slevou na vyhrazená místa na všechna představení ND. 
Kromě těchto stálých slev mohou studenti a mladí diváci do 26 let využít rovněž naši speciální nabídku na vybraná představení v daných měsících.

ČINOHRA

Staňte se Očitým svědkem

Mladým divákům bychom v tomto náročném období rádi obohatili distanční výuku. Studentům nabízíme zvýhodněné vstupné na premiérové online dokudrama Očitý svědek režiséra Jiřího Havelky.

Nechte se vtáhnout do doby ne tak dávné a poslechněte si autentická mrazivá svědectví žel opomíjeného masakru na Švédských šancích v červnu roku 1945, která virtuálně ožívají v podání herců ND.

Součástí je velké množství dobových materiálů a nesestříhané výpovědi svědků.

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu: skoly@narodni-divadlo.cz

Informace o vstupenkách
denně 10- 18 hodin
+ 420 224 901 448 
info@narodni-divadlo.cz

* Národní divadlo a Stavovské divadlo – I. a II. galerie | Nová scéna – místa na pravém a levém kraji hlediště, respektive do celého hlediště pro představení hraná při redukovaném hledišti (činohra) | Státní opera - II. balkon řada 4-7 a II. balkon boky.

Slevu 50% je možné využít po celou dobu předprodeje. Speciální měsíční nabídky jsou vyhlašovány vždy k 25. dni předcházejícího měsíce.

Sleva se nevztahuje na pronájmy a představení hostujících souborů.