MENU

Jan Frič

Režisér Činohry

Pochází z Košíř. Spící člen Společnosti doktora Krásy. Studoval obor režie činoherního divadla na DAMU v Praze pod vedením Darii Ullrichové a Jana Nebeského.

V Divadle DISK uvedl Ledový hrot/Kaltes Land, Svést svatého Vladimíra a další. Pravidelně spolupracuje s A studiem Rubín (Kabaret Hašek, Anti-gone: Blackout, seriál House of Love  aj.), Divadlem X10 (Válka  aj.), divadlem Masopust (O hezkých věcech, které zažíváme aj.), Divadlem Na zábradlí (Tartuffe Games, Orestek, Višňový sad, Óm jako Oblomov  aj.) a Klicperovým divadlem (Krysař, Fligny koks a kutilové, Bylo nás pět  aj.). Režíroval rovněž v Městském divadle Kladno (Přízraky aj.), HaDivadle (Stavitel Solness), MeetFactory (Mondšajn), Divadle na Cucky (Někdo přijde aj.), Národním divadle Brno (Strach jíst duši aj.), Národním divadle moravskoslezském (Král Ubu), Divadle F. X. Šaldy (Kokkola), Divadle Petra Bezruče (Tvrdě/Měkce), Divadle Pod Palmovkou (Mlčení bobříků) i jinde.

Od sezony 2017/2018 je kmenovým režisérem Činohry ND, kde dosud připravil inscenace Dotkni se vesmíru a pokračuj (2016) a Faust (2018).


Aktualizace: březen 2018


 

Repertoár

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací zde.