Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).
Laterna magika I BatoLaterna: Pavlína Červíčková – foto: Vojtěch BrtnickýLaterna magika I BatoLaterna: Pavlína Červíčková – foto: Vojtěch Brtnický
Laterna magika

BatoLaterna: kreativně-pedagogická dílna

ND+
Laterna magika
Tvůrčí dílna
studenti SŠ a VŠ

Základní informace

Přibližná délka představení

1 hodina 20 minut, bez přestávky

Upřesňující informace

Na představení navazující kreativně-pedagogická dílna se koná na základě předchozí objednávky a od minimálního počtu 10 osob. 

Přibližná doba trvání:
Představení: 10.00–10.45 hod.
Dílna: 10.45–11.20 hod.

BatoLaterna „kreativně-pedagogická dílna“ je primárně určena studentům pedagogických oborů. Nabízí možnost nahlédnout na představení z hlediště a poté se setkat s tvůrci.

O inscenaci

Co může BatoLaterna vedle uměleckého zážitku či seznámení se s principy divadla pro nejmenší diváky studentům pedagogických oborů přinést?

  • Inspiraci pro volnočasové aktivity v raném a předškolním vzdělávání
  • Přehled vývojových fází dítěte, neboť v choreografiích jsou zašifrovaná psychomotorická vývojová stádia od narození do tří let
  • Pohled na sociální interaktivitu dětí
  • Význam vědomého využití objektu ve výchově a péči o dítě
  • Dále dílna cílí na vybrané komunikační nástroje, diskutuje o percepci diváka raného a předškolního věku a pojmenovává i úskalí tvorby a práce pro malé děti. 

Sdílet na sociálních sítích