Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Provozní elektrikář do všeobecné údržby Anenského areálu

Národní divadlo přijme do všeobecné údržby Anenského areálu provozního elektrikáře.

Náplň práce:

  • provádění periodických kontrol, údržby a oprav elektroinstalace objektů, spotřebičů a rozvaděčů;
  • zajištění odstranění závad a výměna vadných součástí vč. montáže nových částí;
  • provádění i dalších prací ve všeobecné údržbě;

Požadavky:

  • vyučení v oboru elektro;
  • NV 194/2022Sb. §5 a výše, dříve vyhláška 50 (nemusí být aktivní);
  • manuální zručnost, pracovitost a spolehlivost;
  • znalost práce na PC;
  • znalost dalších profesí výhodou;

Nabízíme:

  • pracovní poměr první rok na dobu určitou - následně prodloužení na neurčito;
  • možnost celého nebo polovičního úvazku;
  • pravidelnou pracovní dobu Po-Pá 7:00-15:30;
  • práce v příjemném a menším kolektivu v zajímavém prostředí;
  • pracoviště v centru Prahy;
  • 5 týdnů dovolené;
  • příspěvek na stravování formou stravovací karty;
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění (při splnění podmínek);
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas (při splnění podmínek);
  • příspěvek na dovolenou (při splnění podmínek);
  • zvýhodněné vstupenky na vybraná představení.

Nástup: dohodou.

Bližší informace podá pan Michal Jirásek, e-mail: m.jirasek@narodni-divadlo.cz.