Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Manipulační dělník/dělnice do Provozní budovy a Parkingu ND

Národní divadlo přijme manipulačního dělníka/dělnici do Provozní budovy a Parkingu ND.

Náplň práce:

  • úklid okolí PB ND a Náměstí Václava Havla;
  • úklid Parkingu ND pomocí čistících podlahových strojů a jejich údržba;
  • likvidace a třídění odpadů (vyvážení a vracení popelnic do objektu);
  • stěhování nábytku po budově;
  • provádění drobných údržbářských prací;
  • příjem a uskladnění materiálu (divadelní programy, divadelní časopisy, hygienické potřeby apod.);
  • vyvěšování vlajek na stožáry.

Požadavky:

  • trestní bezúhonnost;
  • příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost týmové práce;

Nabízíme:

  • práci na celý úvazek, služby dle rozpisu i o víkendech a svátcích;
  • pracovní poměr na dobu určitou - možnost prodloužení na neurčito;
  • atraktivní divadelní prostředí;
  • pracoviště v centru Prahy;
  • 5 týdnů dovolené;
  • příspěvek na stravování formou stravovací karty;
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění (při splnění podmínek);
  • zvýhodněné vstupenky na vybraná představení a zvýhodněné vstupy na hrady a zámky ve správně NPÚ.

Nástup: ihned nebo dle dohody

Bližší informace podá paní Štěpánka Müller, tel. 778 533 551, e-mail:  s.muller@narodni-divadlo.cz.
V případě zájmu neváhejte s odpovědí a zašlete životopis paní Müller.