V neděli 20. a v pondělí 21. února hrajeme místo Pýchy a předsudku Maryšu
20. 2. 2022
Místo původně plánovaných představení Pýcha a předsudek v neděli 20. a v pondělí 21. února 2022 uvádíme v Národním divadle představení Maryša.
Vážení diváci,
omlouváme se, v neděli 20. února a v pondělí 21. února 2022 jsme z důvodu onemocnění v uměleckém souboru nuceni změnit program v Národním divadle. Místo plánovaných představení Pýcha a předsudek uvádíme představení Maryša.
Zakoupené vstupenky na představení Pýcha a předsudek zůstávají v platnosti na náhradní představení Maryša. Pokud jste inscenaci již zhlédli a na změněný titul nepůjdete, vrátíme Vám na základě Vaší žádosti vstupné v plné výši. Nepoužité vstupenky je nutné vrátit do 7 dnů od původního termínu představení.
Pokud jste vstupenky zakoupili:
Kartou online, bankovním převodem nebo na dobírku
Pošlete nám e-mail na adresu info@narodni-divadlo.cz a my Vám po dohledání nepoužité vstupenky vrátíme platbu zpět na účet. V případě platby na dobírku Vám peníze můžeme vrátit prostřednictvím České pošty nebo bankovním převodem.
V pokladnách Národního divadla
Vstupné Vám po předložení nepoužité vstupenky vrátíme v některé z našich pokladen.
U smluvních prodejců (ColosseumTicket, Bohemia Ticket, Ticketportal)
Kontaktujte přímo prodejce, u kterého jste vstupenky zakoupili.
V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit: info@narodni-divadlo.cz, +420 224 901 448, po–ne 10–18.
Sdílet na sociálních sítích