Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Otevíráme Dětský divadelní klub!

31. 1. 2023

Činohra
Speciální akce
Pro děti

Činohra Národního divadla se rozhodla vyjít vstříc rodičům s dětmi a nabízí od února 2023 novou službu  – Dětský divadelní klub. Rádi byste šli večer do divadla, ale nechcete děti nechávat samotné doma? Vezměte je s sebou do Dětského divadelního klubu – vy si užijete představení, zatímco vaše děti divadelní workshop pod vedením zkušených lektorů Národního divadla.

Vstupenka do Dětského divadelního klubu v ceně 150 Kč je vázaná na vstupenku na večerní představení ve stejný den ve Stavovském divadle.

Kapacita programu je 20 osob ve věku 6 až 12 let.

Tvůrčí dílna se koná na zkušebně Stavovského divadla, zahájí jej setkání dětí a rodičů s lektorkami v 18:15 ve vstupním foyer divadla. Program pro děti končí vždy shodně s představením.

Pilotní provoz klubu proběhne ve třech termínech, během Bakchantek 20. února 2023, derniéry Netrpělivosti srdce 30. března 2023 a reprízy Oběda u Wittgensteina 24. dubna 2023. Těšíme se na vás i vaše ratolesti!

Sdílet na sociálních sítích