MENU

Opera Národního divadla

RepertoárProgram a vstupenky
  • Léto s Mozartem

    27. 8. v 19.00 Únos ze serailu 28. 8. v 19.00 Così fan tutte 30. 8. v 14.00 a 19.00 Figarova svatba 31. 8. v 14.00 a 19.00 Don Giovanni

    Program srpen 2014
  • Italská klasika ve Státní opeře

    29. 8. v 19:00 G. Puccini: Bohéma 30. 8. v 19:00 G. Verdi: Aida 31. 8. v 19:00 G. Verdi: Rigoletto

    Program srpen 2014
  • Facebook Opery ND

    Sledujte novinky, soutěže, fotografie také na našem facebookovém profilu.

    FACEBOOK

Ředitelka Opery

Mgr. Silvia Hroncová
s.hroncova@narodni-divadlo.cz

Umělecký ředitel Opery

Petr Kofroň
p.kofron@narodni-divadlo.cz


Hudební ředitel Opery Národního divadla

Robert Jindra
r.jindra@narodni-divadlo.cz

Hudební ředitel Státní opery

Mgr. Art. Martin Leginus
m.leginus@narodni-divadlo.cz


Vedoucí marketingu a PR Opery

Juraj Gerbery
tel.: +420 774 574 130
j.gerbery@narodni-divadlo.cz

Šéfdramaturg Opery

Mgr. Ondřej Hučín
tel.: +420 224 901 717
o.hucin@narodni-divadlo.cz


Vedoucí umělecké správy Opery ND

Daniel Jäger
tel.: +420 773 797 815
d.jager@narodni-divadlo.cz

Vedoucí umělecké správy Státní opery

Lubor Cukr
tel.: +420 736 160 292
l.cukr@narodni-divadlo.cz


Sekretariát Opery

Ludmila Tlamichová
tel.: +420 224 901 742
l.tlamichova@narodni-divadlo.cz

Tajemnice provozu SO

Helena Císařová
tel.: +420 224 901 752
h.cisarova@narodni-divadlo.cz


Tajemník provozu Opery ND

Daniel Vidlák
tel.: +420 224 901 327
d.vidlak@narodni-divadlo.cz

Produkční provozu Opery ND

MgA. Hana Můčková
tel.: +420 224 901 439
h.muckova@narodni-divadlo.cz


Zahraniční vztahy a produkce Opery

Don Nixon
tel.: +420 224 901 861
d.nixon@narodni-divadlo.cz

Produkční Opery ND

BcA. Martina Anna Hostomská
tel.: +420 224 901 862
a.hostomska@narodni-divadlo.cz


Produkční Opery ND

MgA. Klára Řebíčková
tel.: +420 224 901 869
k.rebickova@narodni-divadlo.cz

Ekonom Opery ND

Pavla Vecková
tel.: +420 22 901 863
p.veckova@narodni-divadlo.cz


Dramaturg Opery

MgA., Mgr. Beno Blachut
tel.: +420 224 901 719
b.blachut@narodni-divadlo.cz

Asistentka dramaturgie Opery

PhDr. Jitka Slavíková CSc.
tel.: +420 224 901 777
j.slavikova@narodni-divadlo.cz


Vedoucí knihovny notových materiálů

Mgr. Matěj Dočekal
tel.: 224 902 592
matej.docekal@narodni-divadlo

Šéfsbormistr Opery ND

Pavel Vaněk
tel.: +420 224 901 457


Tajemník sboru Národního divadla

Aleš Mihálik
tel.: +420 224 901 457, +420 607 830 590
a.mihalik@narodni-divadlo.cz

Manažer orchestru Národního divadla

Jan Votava
tel.: +420 224 901 677
j.votava@narodni-divadlo.cz


Tajemník sboru Státní opery

Libor Novák
tel.: +420 773 759 383
l.novak@narodni-divadlo.cz

Manažer orchestru Státní opery

Jan Kolman
tel.: +420 224 901 809
j.kolman@narodni-divadlo.cz