MENU

Opera Národního divadla

RepertoárProgram a vstupenky
  • Opera Státní opera

    A. Boito: Mefistofeles

    30. ledna - V titulní roli Štefan Kocán, Faust: Raúl Gabriel Iriarte, Marguerite: Christina Vasileva

    Více o inscenaci
  • W. A. Mozart: Kouzelná flétna

    Nejnovější operní premiéra ve Stavovském divadle

    VÍCE O INSCENACI
  • Opera Stavovské divadlo

    Opera nás baví - Belcanto

    22. února - V dalším dílu zábavného operního seriálu se seznámíte s italskými skladateli Gioacchinem Rossinim, Vincenzem Bellinim a Gaetanem Donizettim.

    Více informací
  • Musorgskij: Boris Godunov

    Chystáme pro Vás premiéru Musorgského operní fresky v hudebním nastudování Petra Kofroně

    VÍCE O INSCENACI
  • A. Dvořák: Jakobín

    Zpátky do školních lavic! Ve středu 11. února v hlavních rolích Maria Kobielska, Alžběta Poláčková, Jakub Kettner, Aleš Voráček a další

    VÍCE O INSCENACI
  • R. Wagner: Tannhäuser

    Nejbližší večerní představení 2. & 28. dubna 2015

    VSTUPENKY

Ředitelka Opery Národního divadla a Státní opery


Mgr. Silvia Hroncová
s.hroncova@narodni-divadlo.cz

Umělecký ředitel Opery Národního divadla a Státní opery


Petr Kofroň
p.kofron@narodni-divadlo.cz


Hudební ředitel Státní opery


Mgr. Art. Martin Leginus
m.leginus@narodni-divadlo.cz

Šéfdramaturg Opery ND a SO


Mgr. Ondřej Hučín
tel.: +420 224 901 717
o.hucin@narodni-divadlo.cz


Vedoucí marketingu a PR Opery


Juraj Gerbery
tel.: +420 774 574 130
j.gerbery@narodni-divadlo.cz

Sekretariát Opery

Ludmila Tlamichová
tel.: +420 224 901 742
l.tlamichova@narodni-divadlo.cz


Vedoucí umělecké správy Opery ND

Iveta Chuchvalcová
tel.: +420 603 778 968
i.chuchvalcova@narodni-divadlo.cz

Vedoucí umělecké správy Státní opery

Lubor Cukr
tel.: +420 736 160 292
l.cukr@narodni-divadlo.cz


Tajemník provozu Opery ND

Daniel Vidlák
tel.: +420 224 901 327
d.vidlak@narodni-divadlo.cz

Tajemnice provozu SO

Helena Císařová
tel.: +420 224 901 752
h.cisarova@narodni-divadlo.cz


Produkční provozu Opery ND

MgA. Hana Samešová
tel.: +420 224 901 439
h.samesova@narodni-divadlo.cz

Produkční provozu SO

BcA. Martina Anna Hostomská
tel.: +420 224 901 862
a.hostomska@narodni-divadlo.cz


Produkce

MgA. Klára Řebíčková
tel.: +420 224 901 869
k.rebickova@narodni-divadlo.cz

Produkce

MgA. Ludmila Christov Frištenská
tel.: +420 734 800 211
L.Fristenska@narodni-divadlo.cz


Produkce

Ivan Bierhanzl
tel.: +420 731 634 801
i.bierhanzl@narodni-divadlo.cz

Zahraniční vztahy a produkce Opery

Don Nixon
tel.: +420 224 901 861
d.nixon@narodni-divadlo.cz


Ekonom Opery

Pavla Vecková
tel.: +420 22 901 863
p.veckova@narodni-divadlo.cz

Dramaturg Opery

MgA. Mgr. Beno Blachut
tel.: +420 224 901 719
b.blachut@narodni-divadlo.cz


Dramaturgyně Opery

PhDr. Jitka Slavíková CSc.
tel.: +420 224 901 777
j.slavikova@narodni-divadlo.cz

Vedoucí knihovny notových materiálů

Mgr. Matěj Dočekal
tel.: 224 902 592
matej.docekal@narodni-divadlo


produkční uměleckého provozu SO

Ivo Graca
tel.: 224 901 862

Šéfsbormistr Opery ND

Pavel Vaněk
tel.: +420 224 901 457


Tajemník sboru Národního divadla

Aleš Mihálik
tel.: +420 224 901 457, +420 607 830 590
a.mihalik@narodni-divadlo.cz

Manažer orchestru Národního divadla

Jan Votava
tel.: +420 224 901 677
j.votava@narodni-divadlo.cz


Tajemník sboru Státní opery

Libor Novák
tel.: +420 773 759 383
l.novak@narodni-divadlo.cz

Manažer orchestru Státní opery

Jan Kolman
tel.: +420 224 901 809
j.kolman@narodni-divadlo.cz