MENU

Opera Národního divadla

RepertoárProgram a vstupenky
  • Opera Národní divadlo

    Z mrtvého domu

    V hlavní roli se Štefanem Margitou

    9. 12. 2016
  • Opera Stavovské divadlo

    Rossini: Popelka

    14. prosince - Kateřina Hebelková v titulní roli Rossiniho komedie

    Vstupenky
  • Three Tales

    Tři milníky vědy a techniky ve video opeře Beryl Korot a Steve Reicha

    POUZE PĚT UVEDENÍ
  • Opera Hudební divadlo Karlín

    Jeníček a Mařenka

    Opera pro celou rodinu v Hudebním divadle Karlín

    více o inscenaci

Ředitelka Opery Národního divadla a Státní opery


Mgr. Silvia Hroncová
s.hroncova@narodni-divadlo.cz

Umělecký ředitel Opery Národního divadla a Státní opery


Petr Kofroň
p.kofron@narodni-divadlo.cz


Hudební ředitel Opery Národního divadla


Jaroslav Kyzlink
j.kyzlink@narodni-divadlo.cz

Hudební ředitel Státní opery


Andreas Sebastian Weiser
a.s.weiser@narodni-divadlo.cz


Šéfdramaturg Opery


Mgr. Ondřej Hučín
tel.: +420 224 901 717
o.hucin@narodni-divadlo.cz

Sekretariát Opery


Ludmila Tlamichová
tel.: +420 224 901 742
l.tlamichova@narodni-divadlo.cz


PR Opery

Tomáš Bendl
tel.: 739 422 835, 224 901 715
t.bendl@narodni-divadlo.cz

Vedoucí uměleckého provozu Opery

Helena Císařová
tel.: 224 901 752, 734 574 977
h.cisarova@narodni-divadlo.cz


Tajemník uměleckého provozu Opery

Mgr. Dana Nekardová
tel.: 224 901 731, 736 160 292
d.nekardova@narodni-divadlo.cz

Produkční uměleckého provozu Opery

Ing. Alena Kašparová
tel.: 224 901 731
a.kasparova@narodni-divadlo.cz


Zahraniční vztahy a produkce Opery

Don Nixon
tel.: +420 224 901 861
d.nixon@narodni-divadlo.cz

Produkce

MgA. Klára Řebíčková
tel.: +420 224 901 869
k.rebickova@narodni-divadlo.cz


Produkce

Mgr. Bc. Ivo Graca
tel.: +420 224 901 862
i.graca@narodni-divadlo.cz

Produkce

Mgr. Růžena Brabcová
tel.: +420 732 802 152
r.brabcova@narodni-divadlo.cz


Produkce

Ivan Bierhanzl
tel.: +420 731 634 801
i.bierhanzl@narodni-divadlo.cz

Ekonom Opery

Pavla Vecková
tel.: +420 22 901 863
p.veckova@narodni-divadlo.cz


Dramaturgyně Opery

PhDr. Jitka Slavíková CSc.
tel.: +420 224 901 777
j.slavikova@narodni-divadlo.cz

Dramaturg Opery

MgA. Mgr. Beno Blachut
tel.: +420 224 901 719
b.blachut@narodni-divadlo.cz


Vedoucí knihovny notových materiálů


Mgr. Matěj Dočekal
tel.: +420 224 902 592
matej.docekal@narodni-divadlo.cz

Šéfsbormistr sboru Národního divadla

Pavel Vaněk
tel.: +420 224 901 457


Šéfsbormistr sboru Státní opery

Adolf Melichar
tel.: 224 901 798

Tajemník sboru Národního divadla

Aleš Mihálik
tel.: +420 224 901 457, +420 607 830 590
a.mihalik@narodni-divadlo.cz


Tajemník sboru Státní opery

Libor Novák
tel.: +420 773 759 383
l.novak@narodni-divadlo.cz

Manažer orchestru Národního divadla

Jan Votava
tel.: +420 224 901 677
j.votava@narodni-divadlo.cz


Manažer orchestru Státní opery

Jan Kolman
tel.: +420 224 901 809
j.kolman@narodni-divadlo.cz