MENU

Opera Národního divadla

RepertoárProgram a vstupenky
  • Opera Národní divadlo

    Z mrtvého domu

    V hlavní roli Štefan Margita

    17. KVĚTNA 2016
  • Opera Státní opera

    Mozart: Kouzelná flétna

    3. května ve Státní opeře

    Více o inscenaci
  • Opera Stavovské divadlo

    G. Rossini: Popelka

    12. 5. s vynikající Kateřinou Hebelkovou v titulní roli

    Vstupenky
  • Martinů: Juliette (Snář)

    15. května - Novinka repertoáru Opery Národního divadla. V hlavních rolích Maria Kobielska a Jaroslav Březina.

    Vstupenky

Ředitelka Opery Národního divadla a Státní opery


Mgr. Silvia Hroncová
s.hroncova@narodni-divadlo.cz

Umělecký ředitel Opery Národního divadla a Státní opery


Petr Kofroň
p.kofron@narodni-divadlo.cz


Šéfdramaturg Opery ND a SO


Mgr. Ondřej Hučín
tel.: +420 224 901 717
o.hucin@narodni-divadlo.cz

Vedoucí marketingu a PR Opery


Juraj Gerbery
tel.: +420 774 574 130
j.gerbery@narodni-divadlo.cz


Vedoucí umělecké správy Opery ND

Anna Tesařová
tel.: +420 773 797 807
a.tesarova@narodni-divadlo.cz

Vedoucí umělecké správy Státní opery

Helena Císařová
tel.: +420 734 574 977
h.cisarova@narodni-divadlo.cz


Sekretariát Opery


Ludmila Tlamichová
tel.: +420 224 901 742
l.tlamichova@narodni-divadlo.cz

Zahraniční vztahy a produkce Opery

Don Nixon
tel.: +420 224 901 861
d.nixon@narodni-divadlo.cz


Tajemnice provozu Opery ND

Mgr. Růžena Brabcová
tel.: +420 732 802 152
r.brabcova@narodni-divadlo.cz

Produkce

MgA. Klára Řebíčková
tel.: +420 224 901 869
k.rebickova@narodni-divadlo.cz


Produkční provozu SO

Ivo Graca
tel.: +420 224 901 862
i.graca@narodni-divadlo.cz

Produkce

Ivan Bierhanzl
tel.: +420 731 634 801
i.bierhanzl@narodni-divadlo.cz


Dramaturg Opery

MgA. Mgr. Beno Blachut
tel.: +420 224 901 719
b.blachut@narodni-divadlo.cz

Dramaturgyně Opery

PhDr. Jitka Slavíková CSc.
tel.: +420 224 901 777
j.slavikova@narodni-divadlo.cz


Ekonom Opery

Pavla Vecková
tel.: +420 22 901 863
p.veckova@narodni-divadlo.cz

Vedoucí knihovny notových materiálů

Mgr. Matěj Dočekal
tel.: 224 902 592
matej.docekal@narodni-divadlo.cz


Šéfsbormistr Opery ND

Pavel Vaněk
tel.: +420 224 901 457

Tajemník sboru Národního divadla

Aleš Mihálik
tel.: +420 224 901 457, +420 607 830 590
a.mihalik@narodni-divadlo.cz


Manažer orchestru Národního divadla

Jan Votava
tel.: +420 224 901 677
j.votava@narodni-divadlo.cz

Tajemník sboru Státní opery

Libor Novák
tel.: +420 773 759 383
l.novak@narodni-divadlo.cz


Manažer orchestru Státní opery

Jan Kolman
tel.: +420 224 901 809
j.kolman@narodni-divadlo.cz