MENU

Opera Národního divadla

RepertoárProgram a vstupenky
  • Opera Stavovské divadlo

    Rossini: Popelka

    12. a 24. února - Lena Belkina jako Popelka

    Více informací
  • Opera Státní opera

    Jeníček a Mařenka

    14. února v 11 a 17 hodin - Rodinné operní představení v češtině ve Státní opeře

    VÍCE O INSCENACI
  • Opera Národní divadlo

    L. Janáček: Její pastorkyňa

    16. února - V hlavních rolích Dana Burešová, Eva Urbanová, Jaroslav Březina a Richard Samek

    VÍCE O INSCENACI
  • Koncert Národní divadlo

    Písňový večer

    Písňový večer sólistů Opery Národního divadla 20. února 2016

    VSTUPENKY
  • 100% Verdi

    Anda-Louise Bogza a Anton Keremidtchiev v hlavních rolích Verdiho Macbetha

    13. dubna 2016

Ředitelka Opery Národního divadla a Státní opery


Mgr. Silvia Hroncová
s.hroncova@narodni-divadlo.cz

Umělecký ředitel Opery Národního divadla a Státní opery


Petr Kofroň
p.kofron@narodni-divadlo.cz


Hudební ředitel Státní opery


Mgr. Art. Martin Leginus
m.leginus@narodni-divadlo.cz

Šéfdramaturg Opery ND a SO


Mgr. Ondřej Hučín
tel.: +420 224 901 717
o.hucin@narodni-divadlo.cz


Vedoucí marketingu a PR Opery


Juraj Gerbery
tel.: +420 774 574 130
j.gerbery@narodni-divadlo.cz

Sekretariát Opery


Ludmila Tlamichová
tel.: +420 224 901 742
l.tlamichova@narodni-divadlo.cz


Vedoucí umělecké správy Opery ND


Iveta Chuchvalcová
tel.: +420 603 778 968
i.chuchvalcova@narodni-divadlo.cz

Vedoucí umělecké správy Státní opery


Lubor Cukr
tel.: +420 736 160 292
l.cukr@narodni-divadlo.cz


Tajemnice uměleckého provozu SO

Helena Císařová
tel.: +420 224 901 752
h.cisarova@narodni-divadlo.cz

Produkční provozu SO

Ivo Graca
tel.: +420 224 901 862
i.graca@narodni-divadlo.cz


Produkce

MgA. Klára Řebíčková
tel.: +420 224 901 869
k.rebickova@narodni-divadlo.cz

Tajemnice provozu umělecké správy Opery ND

Mgr. Růžena Brabcová
tel.: +420 732 802 152
r.brabcova@narodni-divadlo.cz


Produkce

Ivan Bierhanzl
tel.: +420 731 634 801
i.bierhanzl@narodni-divadlo.cz

Zahraniční vztahy a produkce Opery

Don Nixon
tel.: +420 224 901 861
d.nixon@narodni-divadlo.cz


Ekonom Opery

Pavla Vecková
tel.: +420 22 901 863
p.veckova@narodni-divadlo.cz

Dramaturg Opery

MgA. Mgr. Beno Blachut
tel.: +420 224 901 719
b.blachut@narodni-divadlo.cz


Dramaturgyně Opery

PhDr. Jitka Slavíková CSc.
tel.: +420 224 901 777
j.slavikova@narodni-divadlo.cz

Vedoucí knihovny notových materiálů

Mgr. Matěj Dočekal
tel.: 224 902 592
matej.docekal@narodni-divadlo.cz


Šéfsbormistr Opery ND

Pavel Vaněk
tel.: +420 224 901 457

Tajemník sboru Národního divadla

Aleš Mihálik
tel.: +420 224 901 457, +420 607 830 590
a.mihalik@narodni-divadlo.cz


Manažer orchestru Národního divadla

Jan Votava
tel.: +420 224 901 677
j.votava@narodni-divadlo.cz

Tajemník sboru Státní opery

Libor Novák
tel.: +420 773 759 383
l.novak@narodni-divadlo.cz


Manažer orchestru Státní opery

Jan Kolman
tel.: +420 224 901 809
j.kolman@narodni-divadlo.cz