MENU

Mezinárodní den tance s Českou televizí

Vize tance, Národní divadlo a Česká televize připravují oslavy Mezinárodního dne tance v České republice. V sobotu 29. dubna se Česko rozhoupe ve společném rytmus celým světem a připomene si krásu, radost a energii, kterou tanec přináší.

VÍCE INFORMACÍ

Předplatné 2017/18

Najděte si cestu k nám a umění si najde Vás. Pořiďte si předplatné Národního divadla. Nabídka obsahuje 44 skupin sestavených z představení souborů Baletu, Činohry, Laterny magiky a Opery v termínu od září 2017 do června 2018.

NABÍDKA PŘEDPLATNÉHO

Změny programu ve Stavovském divadle

Vážení diváci,
z důvodu dlouhodobé léčby zranění herečky Jany Bouškové musíme bohužel nahradit všechny reprízy inscenace MIKVE, plánované do konce sezony, jinými tituly z našeho repertoáru.

PODROBNOSTI

Anglické titulky v Činohře

Máte zahraniční návštěvu nebo anglicky mluvící známé a kamarády? Činohra Národního divadla připravila pro anglicky mluvící diváky tyto reprízy inscenací s anglickými titulky.

nabídka titulů

Vyhlášení ideové soutěže na novou inscenaci LM

Národní divadlo vypisuje při příležitosti 60. výročí vzniku Laterny magiky ideovou soutěž na novou inscenaci. Premiéra projektu je plánována na prosinec 2018 na Nové scéně Národního divadla.

VÍCE INFORMACÍ

Sergej Polunin Live

Vážení diváci,
vzhledem k tomu, že předprodej vstupenek na projekt SERGEJ POLUNIN LIVE, který začal ve středu 22. 3. 2017 v 9.00, je u konce, koproducent projektu Milosh Harajda se rozhodl jen pro vás zajistit speciální projekci filmu DANCER. 

PODROBNOSTI