MENU

Otevírací doba pokladen v létě

Nezapomeňte! I v létě je možné zakoupit vstupenky na září, říjen, listopad i prosinec. Online prodej vstupenek a zboží bez omezení po celou dobu divadelních prázdnin.

VÍCE INFORMACÍ

Léto s Národním divadlem

Ani v létě nemusíte být bez divadla. Umělecké soubory Národního divadla pro Vás hrají i v červenci! Těšit se můžete na premiéru opery, světové operní hity, balet i Laternu magiku.    

PODROBNOSTI

Předplatné 2017/18

Najděte si cestu k nám a umění si najde Vás. Pořiďte si předplatné Národního divadla. Nabídka obsahuje 44 skupin sestavených z představení souborů Baletu, Činohry, Laterny magiky a Opery v termínu od září 2017 do června 2018.

NABÍDKA PŘEDPLATNÉHO

 

Festival Pražské křižovatky

V loňském roce jsme si připomněli nedožité 80. narozeniny Václava Havla – a tehdy vznikl nápad slavit divadlem. K Havlově poctě jsme zorganizovali na Nové scéně nultý ročník festivalu Pražské křižovatky.

festivalové předplatné

Rekonstrukce Státní opery

Zajímají vás podrobnosti generální rekonstrukce Státní opery? Chcete si prohlédnout video a fotografie ze stavby? Přinášíme vám informace o velké investiční akci. 

VÍCE INFORMACÍ

 

Anglické titulky v Činohře

Máte zahraniční návštěvu nebo anglicky mluvící známé a kamarády? Činohra Národního divadla připravila pro anglicky mluvíci diváky tyto reprízy inscenací s anglickými titulky. 

NABÍDKA TITULŮ