MENU

Oslavme společně Světový den divadla

Divadla po celém světě ani ne za týden – v pondělí 27. března – oslaví svůj svátek. Ale my jsme se rozhodli slavit už dnes, 30% slevou pro vás, naše diváky!

Nabídka inscenací

Sergej Polunin Live

Vážení diváci,
vzhledem k tomu, že předprodej vstupenek na projekt SERGEJ POLUNIN LIVE, který začal ve středu 22. 3. 2017 v 9.00, je u konce, koproducent projektu Milosh Harajda se rozhodl jen pro vás zajistit speciální projekci filmu DANCER. 

podrobnosti

135. sezona Národního divadla 

Umělecké soubory Národního divadla připravují pro 135. divadelní sezonu 21 premiér. Na repertoáru zůstane 56 inscenací. Předplatitelům první scéna nabízí 44 předplatitelských skupin.

SEZONA 2017/18 

OPEN CALL Piazzeta 24/7 

Láká vás prostor Náměstí Václava Havla? Chtěli byste proniknout do veřejného prostoru a dosud jste nenašli vhodné místo? Neváhejte a zašlete nám svůj projekt! Koncepty projektů zasílejte do 15. 4. 2017 

VÍCE INFORMACÍ

Zahájení generální rekonstrukce SO

V pondělí 13. března 2017 ředitel Národního divadla prof. MgA. Jan Burian a předseda představenstva společnosti HOCHTIEF CZ a. s. Ing. Tomáš Bílek za účasti ministra kultury Daniela Hermana symbolicky zahájili generální rekonstrukci Státní opery.

PODROBNOSTI