MENU

Otevírací doba pokladen v létě

Nezapomeňte! I v létě je možné zakoupit vstupenky na září, říjen, listopad i prosinec. Online prodej vstupenek a zboží bez omezení po celou dobu divadelních prázdnin.

VÍCE INFORMACÍ

Léto s Národním divadlem

Ani v létě nemusíte být bez divadla. Umělecké soubory Národního divadla pro Vás hrají i v červenci! Těšit se můžete na premiéru opery, světové operní hity, balet i Laternu magiku.    

PODROBNOSTI

135. sezona Národního divadla

Umělecké soubory Národního divadla připravují pro 135. divadelní sezonu 21 premiér. Na repertoáru zůstane 56 inscenací. Předplatitelům první scéna nabízí 44 předplatitelských skupin.

PODROBNOSTI

 

Předplatné 2017/18

Najděte si cestu k nám a umění si najde Vás. Pořiďte si předplatné Národního divadla. Nabídka obsahuje 44 skupin sestavených z představení souborů Baletu, Činohry, Laterny magiky a Opery v termínu od září 2017 do června 2018.

NABÍDKA PŘEDPLATNÉHO

Rekonstrukce Státní opery

Zajímají vás podrobnosti generální rekonstrukce Státní opery? Chcete si prohlédnout video a fotografie ze stavby? Přinášíme vám informace o velké investiční akci. 

VÍCE INFORMACÍ

 

Anglické titulky v Činohře

Máte zahraniční návštěvu nebo anglicky mluvící známé a kamarády? Činohra Národního divadla připravila pro anglicky mluvíci diváky tyto reprízy inscenací s anglickými titulky. 

NABÍDKA TITULŮ