MENU

Zahajovací koncert sezony 2015/16

Novou sezonu zahájí Opera ND mimořádným koncertem s podtitulem "Co Národní divadlo dlouho neslyšelo a asi už nikdy neuslyší". Nenechte si ujít ojedinělou příležitost 8. září od 19 hodin v Národním divadle.

VÍCE O KONCERTU

Rozhovor s ředitelem ND Janem Burianem

Přinášíme Vám rozhovor s ředitelem ND doc. Janem Burianem, který vyšel na serveru Aktuálně.cz. Přečtěte si, co se všechno stalo v uplynulé sezoně a co chystáme v sezoně příští.

rozhovor

V rytmu swingu buší srdce mé

V předpremiérách jsme uvedli novinku Činohry ND v režii Ondřeje Havelky. Premiéry se uskuteční 10. a 11. září na scéně Národního divadla. V divadelní adaptaci výjimečných pamětí jazzmana Jiřího Traxlera vystupuje i skvělý orchestr Melody Makers.

VÍCE O PREMIÉŘE

Archiv Národního divadla

Díky unikátnímu projektu si můžete prohlížet historii Národního divadla on-line – kompletní repertoár za více než 130 let, archivní dokumenty a další zajímavosti.

VSTOUPIT DO ARCHIVU

Nová hlavní pokladna 

Otevřeli jsme pro vás novou hlavní pokladnu Národního divadla. Na adrese Národní 4, Praha 1, ve vstupním foyer Nové scény. Zakoupit zde můžete vstupenky, předplatné i dárkové předměty, divadelní programy, plakáty či publikace.

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU